Miłość

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-05-01
ISBN: 978-83-63156-16-9
Dodał/a książkę:Kasiaaa

Poetycka, pełna ciepłego humoru opowieść o miłości macierzyńskiej, z uroczymi ilustracjami autorstwa Pauline Martin. Francuski bestseller przetłumaczony na 19 języków. Pewnego dnia Archibald pyta: „Powiedz, mamo, czy będziesz mnie kochać całe życie?” „Hmm, no cóż, zdradzę ci pewien sekret...”, odpowiada mama i czule wylicza chwile spędzone razem, kiedy wszystko jest okazją do wyrażenia miłości. Każda rozkładówka przedstawia przeciwstawne sytuacje z codziennego życia rodziny i odkrywa prostą prawdę, że miłość mamy do dziecka jest bezwarunkowa. Ale największy sekret poznajemy na końcu. Staranne wydanie, idealne na prezent z okazji narodzin dziecka, na Dzień Matki, Dzień Dziecka. Astrid Desbordes z wykształcenia jest filozofką. Autorka wielu książek dla dzieci. Pisze też książki dla dorosłych o tematyce religijnej i filozoficznej. Pauline Martin urodziła się w Paryżu w 1975 r. Graficzka i ilustratorka książek dla dzieci.

Kasiaaa plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-05-26, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Cudowna książka. Dałam ją dziś dzieciom z okazji Dnia Mamy. Czasami ciężko wyrazić uczucie słowami a tu proszę :) ciekawe, ładne ilustracje.
Okładka - Miłość X-Factor tom 21. Koniec X-Factor
Peter Davi, Leonard Kirk, Neil Edwards