Miłość

Poetycka, pełna ciepłego humoru opowieść o miłości macierzyńskiej, z uroczymi ilustracjami autorstwa Pauline Martin. Francuski bestseller przetłumaczony na 19 języków. Pewnego dnia Archibald pyta: „Powiedz, mamo, czy będziesz mnie kochać całe życie?” „Hmm, no cóż, zdradzę ci pewien sekret...”, odpowiada mama i czule wylicza chwile spędzone razem, kiedy wszystko jest okazją do wyrażenia miłości. Każda rozkładówka przedstawia przeciwstawne sytuacje z codziennego życia rodziny i odkrywa prostą prawdę, że miłość mamy do dziecka jest bezwarunkowa. Ale największy sekret poznajemy na końcu. Staranne wydanie, idealne na prezent z okazji narodzin dziecka, na Dzień Matki, Dzień Dziecka. Astrid Desbordes z wykształcenia jest filozofką. Autorka wielu książek dla dzieci. Pisze też książki dla dorosłych o tematyce religijnej i filozoficznej. Pauline Martin urodziła się w Paryżu w 1975 r. Graficzka i ilustratorka książek dla dzieci.

Informacje dodatkowe o Miłość:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-05-01
ISBN: 978-83-63156-16-9

Kup książkę Miłość

Miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Cudowna książka. Dałam ją dziś dzieciom z okazji Dnia Mamy. Czasami ciężko wyrazić uczucie słowami a tu proszę :) ciekawe, ładne ilustracje.

Przepiękna, króciutka opowieść o miłości rodzicielskiej. Niby oczywista, bo każda (chyba) matka w sercu to czuje, a czasami tak trudna do opowiedzenia. O miłości, która przejawia się w drobiazgach, codziennie, pozostając często niezauważoną. Z tą książeczką można pięknie tłumaczyć dziecku czym jest miłość i jak bardzo jest kochane. I do tego szata graficzna, nieprzesadzona, prześliczna, pozwalająca dziecku na skupienie uwagi. Cukiereczek.

Max i królik. Babka ze złością
Astrid Desbordes, Pauline Martin0
Okładka ksiązki - Max i królik. Babka ze złością

"Codzienny wszechświat pełen czułości i fantazji w nowej serii bestsellerowych autorek Astrid Desbordes i Pauline Martin. Mały psotny chłopiec Max i jego...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;