Miłość, która zmienia wszystko

Czym tak naprawdę jest miłość i skąd pochodzi?

Miłość jest czymś absolutnie niezwykłym. Potrzebujemy jej bardziej niż fizycznego pokarmu czy wody. Jej znaczenie wykracza daleko poza wymiar ziemskiego życia. Jest dla nas jak powietrze, którym oddychamy, by żyć. Miłość jest też przestrzenią, w której możemy się rozwijać i dobrze funkcjonować. Dlatego być kochanym to największa tęsknota i potrzeba każdego z nas, ludzi, a brak miłości jest zawsze osobistą tragedią: zatrzymuje w nas prawdziwe życie. W każdym nowym dniu naszego życia możemy korzystać z tego, kim Bóg jest dla nas i czym chce nas obdarować w zakresie naszych osobistych potrzeb. Każdego dnia mamy możliwość poznać coś nowego na Jego temat. Im lepiej Go znamy, tym potężniejszy jest dla nas i bardziej nieograniczony w swoich możliwościach. A to w niezwykły sposób wzmacnia naszą wiarę, byśmy sięgali po więcej wszystkiego, co Bóg chce nam darować z miłości do nas.

Czy chcesz doświadczyć życia pełnego radości, odwagi, pasji i niezwykłych przeżyć?

Otwórz się na miłość, która jest w stanie zmienić każdy aspekt twojego życia.

Informacje dodatkowe o Miłość, która zmienia wszystko:

Wydawnictwo: KOINONIA
Data wydania: 2013-03-01
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Miłość, która zmienia wszystko

Miłość, która zmienia wszystko - opinie o książce

Avatar użytkownika - MagdalenaUrbansk
MagdalenaUrbansk
Przeczytane:2019-03-10,

Miłość, która otula i daje siłę, bezwarunkowa, prawdziwa. Szukamy jej wszyscy. Nie każdy powie o tym głośno, ale chcemy być ważni, potrzebni, kochani. A co jeśli ta Miłość jest na wyciągnięcie serca, a my tego nie zauważamy?

Alina Wieja napisała małą, ale bardzo treściwą i wartościową książkę „Miłość, która zmienia wszystko”. Nie spodziewałam się, że można tak mówić o Miłości. I że ona naprawdę może zmienić – wszystko stworzyć na nowo.

Autorka pisze z kobiecą delikatnością i siłą, którą ma człowiek, który doświadczył Miłości. Jest żoną i matką, więc jej serce doświadczyło bycia kochaną i potrzebną na wielu płaszczyznach. Jej opowieść staje się więc kwintesencją doświadczeń i spełnienia w Miłości, którą potrafi dać tylko jedna Osoba – Bóg.

Książeczka jest niewielka (broszurowa, 64 strony), podzielona na dziesięć rozdziałów. Każdemu, kto zaczyna lekturę zalecałabym czytać jeden rozdział dziennie i pozwolić by przeczytane treści mogły pracować i dotykać nie tylko w sferze myśli, ale również uczuć i ducha.

Alina Wieja mówi, że Miłość…

daje bezpieczeństwo, bo Jezus jest jak rodzic, który czeka byś przyszedł w trudnej chwili i się w Niego wtulił.

"Niczego jednak nie robi na siłę i niczego nam nie narzuca. Oferuje miłość tym, którzy jej prawdziwie pragną i chcą ją przyjąć. Tym, którzy pozwolą się objąć najsilniejszymi, najbezpieczniejszymi ramionami na świecie." (str.13)

ożywia serce, bo Bóg chce dać pełnie życia, a tym który okrada nas ze szczęścia jest szatan.

wzbudza wiarę – pomyśl co może zmienić dziś twoje zaufanie Bogu?

nadaje wartość – masz wielką wartość! Boża miłość i bezwarunkowa akceptacja pomaga przyjąć siebie samego jako prezent.

leczy zranienia – czy wiesz, że jesteś bezcenny dla Boga, a On jest najskuteczniejszym terapeutą?

wzmacnia, bo Bóg chce byśmy byli silni Jego siłą.

obdarza błogosławieństwem, bo zobaczyć siebie w oczach Jezusa to zyskać:

"poczucie bezpieczeństwa, wewnętrznego pokoju, radości w relacjach, uzdrowienia, zabezpieczenia wszelkich potrzeb i nadziei" (str.45)

odbudowuje relacje

"Naśladowców Jezusa Chrystusa rozpozna każdy po miłości otrzymanej z Nieba. Ona świeci w ciemności nadzieją, dobrem, pomocą, wrażliwością na krzywdę i ból. Oby każdy z nas mógł usłyszeć słowa Jezusa: Świecicie jak światła na świecie (Flp 2:15b). Taka miłość rodzi głód Boga w sercach ludzi i zmienia bieg historii. Ślepi widzą, głusi słyszą, a czyste serca dotykają serca Boga." (str.52)

nadaje życiu sens, więc korzystaj z przywilejów dziecka Bożego!

pomaga każdego dnia, bo potrzeba byśmy otworzyli Bogu nasze drzwi. Człowiek, który jest wypełniony Miłością daje życie i błogosławieństwo, jest pełen nadziei.

Gotowy jesteś na to by przyjąć taką Miłość?

Miłość jest naprawdę trudnym zagadnieniem. Trzeba ją poczuć, nie zrozumieć :)
Kobieta w ramionach Stwórcy
Alina Wieja0
Okładka ksiązki - Kobieta w ramionach Stwórcy

Czy można dzisiaj być kobietą szczęśliwą i witać kolejny dzień życia z radością? Skąd czerpać siłę na co dzień? Gdzie szukać dla siebie źródła spełnienia...

Pokonać zniechęcenie
Alina Wieja0
Okładka ksiązki - Pokonać zniechęcenie

Każdy z nas nosi w sobie pragnienie cieszenia się życiem. Często stajemy w obliczu wyzwania: jak pokonywać trudności i problemy, które pojawiają się...