Miłość. Przed użyciem wstrząsnąć

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Ale czy dotyczy to tak różnych od siebie osób, jak Ola i Kuba?

Ona – redaktorka pisma poradnikowego dla kobiet – robi karierę w wymarzonej Warszawie. A przynajmniej bardzo stara się wierzyć, że tak jest. Ma w każdym razie wyznaczony cel i wie, jak go osiągnąć. Tyle tylko, że ten wciąż się jej wymyka. On żadnego dalekosiężnego celu sobie nie wyznaczył. Bliższego zresztą też nie. Prawdopodobnie w ogóle nie wiedziałby, jak się do tego zabrać... Jego życie to chaos, przeprowadzki, ciągłe zaczynanie wszystkiego od nowa. Oboje, choć krańcowo różni, mają jednak pewną wspólną przypadłość – brak im szczęścia w miłości. Czyni ich to zbyt ostrożnymi i podejrzliwymi, co od razu komplikuje wszelkie relacje. Jeszcze gorzej, że okoliczności w jakich się poznają, sprawiają, iż stara historia sprzed półtora wieku nie może już dłużej pozostawać w zapomnieniu. Echo dawnych wydarzeń powraca, gmatwając losy tych dwojga i wciągając w grę, która staje się dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Okazuje się bowiem, że żeby wygrać, trzeba najpierw wszystko stracić. '

Informacje dodatkowe o Miłość. Przed użyciem wstrząsnąć:

Miłość. Przed użyciem wstrząsnąć - opinie o książce

Avatar użytkownika - monalizka
monalizka
Przeczytane:2013-02-28, Ocena: 4, Przeczytałam, czytam regularnie w 2013 roku,
Taka lekka obyczajówka: zawirowania z pracą, kłopoty miłosne, relacje damsko-męskie do tego od połowy wątek sensacyjny- szukanie skarbu przodków. Odprężyła mnie, choć nie zostanie w głowie za długo. Na minus- szkoda, że autorka przy opowiadaniu losów przodków bohaterów nie pisała dat,taki był czasem dziwny przeskok z teraźniejszości do przyszłości. Zabawna postać dziadka i barana Hugona w roli psa-obrońcy :)
Avatar użytkownika - jolantasatko
jolantasatko