OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2011-02-16
Kategoria: Rozrywka, humor
ISBN: 978-83-247-2005-7
Dodał/a książkę:veronica333
Autobiograficzna opowieść przedstawiciela firmy farmaceutycznej, sprzedającego, m.in. leki dla dzieci i viagrę. Jamie, po odpowiednim praniu mózgu, wyposażony w próbki i gadżety, rusza w swój rewir. Jak działa rynek farmaceutyczny? Co trzeba zrobić, by lekarz przepisywał pacjentom leki tej, a nie innej firmy? Kiedy propozycja zamienia się w przekupstwo? Jakie metody stosują przedstawiciele handlowi? Zabawnie i zaskakująco o ludziach, od których zależy nasze zdrowie i... stan naszego portfela.
veronica333 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-16, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,
Błyskotliwie napisana, zabawna książka o życiu handlowca farmaceutycznego w USA. Odpowiada na odwieczne pytanie : Co zrobić żeby zarobić, ale się nie narobić :) Ukazuje z dużą dozą humoru jak działają tego typu firmy i jak wygląda cała machina, która nakręca ten biznes.
Okładka - Miłość i inne używki Nazywam się Cukinia
Gilles Paris
Okładka - Miłość i inne używki Wzgórze psów
Jakub Żulczyk
Okładka - Miłość i inne używki Neandertalczyk
John Darnton
Okładka - Miłość i inne używki Zachcianki. Dziesięć zmysłowych opowieści. Audiobook
Dębski Łukasz, Gretkowska Manuela, Chutnik Sylwia, Miłoszewski Zygmunt, Kofta Krystyna, Kuczok Wojciech, Plebanek Grażyna, Dukaj Jacek, Twardoch Szczepan, Tulli Magdalena
Okładka - Miłość i inne używki Wątpliwości Salaiego
Rita Monaldi, Francesco Sorti