Minecraft Przygody. Dzień Creeperów . Przygody w świecie Minecraftu

Josh, Andre i Suzy przemierzają niedostępny dla innych graczy świat Minecrafta, zamiesz­kany przez inteligentne, samodzielnie rozwija­jące się moby. Poszukują Herobrine'a, który przebywa tam już od ponad stu lat (czasu gry) i w każdej chwili może przejąć kontrolę nad ca­łym Internetem. Docierają do kolejnego mia­sta i dowiadują się, że jest ono oblężone przez creepery. Starając się pomóc osadnikom, trój­ka bohaterów odkrywa straszną prawdę: ataki potworów są sterowane przez kogoś opętanego żądzą władzy.

Seria Minecraft Przygody;

Zima 2015:

Przeniesione królestwo

Zapomniany restart

Zniszczyć Withera

Informacje dodatkowe o Minecraft Przygody. Dzień Creeperów . Przygody w świecie Minecraftu:

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2015-01-07

Kup książkę Minecraft Przygody. Dzień Creeperów . Przygody w świecie Minecraftu

Minecraft Przygody. Dzień Creeperów . Przygody w świecie Minecraftu - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-03-07, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam, Fantastyka,

Kolejny tom przygód dziesięciolatków w świecie popularnej gry. Lepiwj się ten tom czytało niż poprzednią częsc. Akcja nabraóła tempa. Ale i się urwała w najciekawszym momencie. Trzeba będzie poszukać następnej ksiażeczki z serii.

Zniszczyć Withera. Przygody w świecie Minecrafta Tom 9
S.D. Stuart0
Okładka ksiązki - Zniszczyć Withera. Przygody w świecie Minecrafta Tom 9

W ostatnim tomie pierwszej serii Przygód w świecie Minecrafta wszyscy bohaterowie - zarówno Josh, Andre i Suzy, jak i postacie wygenerowane...

Przeniesione królestwo . Przygody w świecie Minecrafta Tom 7
S.D. Stuart0
Okładka ksiązki - Przeniesione królestwo . Przygody w świecie Minecrafta   Tom 7

Josh, Andre i Suzy nadal przebywają w niedostępnym dla innych graczy świecie Minecrafta. Każde z nich ma teraz własne problemy, z którymi musi sobie...