Okładka książki - Miodowy blok rysunkowy

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Dla fanów książki ,,Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód" i nie tylko!

Blok rysunkowy, kolorowanka oraz zbiór łamigłówek w jednym. Wspaniała, twórcza rozrywka dla małych artystów i miłośników przyrody.

Dzieci łatwo i z przyjemnością nauczą się, jak narysować pszczołę oraz kwiatki z odcisków palca, udekorują miodowe pierniczki, zaprojektują piękne etykiety na słoiki z miodem i wykonają wiele różnych zabawnych, twórczych zadań. A na odwrocie każdej strony z gotowym zadaniem znajdą dużo wolnego miejsca na realizację własnych pomysłów!

Pozycja idealna do pracy indywidualnej lub w grupie.

Dodatkowym walorem tej publikacji są przygotowane przez ilustratorkę ciekawostki przyrodnicze nie tylko o pszczołach.

Katarzyna Bajerowicz (ur. 1969) - poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka trzech psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele, makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. Od dzieciństwa czuje pociąg do rozmaitych robali. Zaczęło się od spacerów z tatą po lesie - do wielkiego mrowiska w buczynie. Później hodowała pająki, żuki, patyczaki, karaluchy z Madagaskaru i olbrzymie ślimaki. I tak jej zostało, choć nie trzyma już owadów w terrarium - teraz podgląda ja we własnym ogrodzie. I robi to codziennie, bo to najlepsza i najbardziej niezwykła opowieść, jaką zna.

Drzewo
Katarzyna Bajerowicz0
Okładka ksiązki - Drzewo

,,Drzewo" to niezwykła książka - można ją oglądać strona po stronie, a po wyrwaniu kartek stworzyć układankę w rozmiarze XXL. Wówczas przed naszymi...

Miodowy blok rysunkowy
Katarzyna Bajerowicz0
Okładka ksiązki - Miodowy blok rysunkowy

Dla fanów książki ,,Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód" i nie tylko! Blok rysunkowy, kolorowanka oraz zbiór łamigłówek...

Top 5 książek
Harda