Okładka książki - Moc uwielbienia

Moc uwielbienia

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-09-18
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 9788363459154
Liczba stron: 224
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Kreciolek

Ocena: 5.33 (3 głosów)

Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. "Moc uwielbienia" rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit, który trzeba wykorzystać, jeśli chce się widzieć prawdziwe znaki Bożej obecności w zwykłej codzienności.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2015-12-27, Ocena: 5, Przeczytałem, Pożyczone, wyzwanie 2015- 26 książek w 2015,
Dość nietypowa książka. Trudna, ale krzepiąca. Autor namawia nas do tego by dziękować Bogu za wszystko co nas spotyka. I to chyba jest najtrudniejsze przesłanie tej książki bo o ile dziękowanie za rzeczy, których oczekujemy przychodzi nam łatwo, o tyle dziękowanie za coś trudnego, nieoczekiwanego, coś, na co się nie godzimy przychodzi nam znacznie trudniej.Autor na wielu przykładach pokazuje, że bezgraniczne zaufanie Bogu, postawienie na Niego, a nie zdawanie się na swoje siły, prowadzi do radości i pokoju. Tytułowa moc uwielbienia ma się przejawiać na każdej płaszczyźnie naszego życia, szczególnie tam, gdzie nam po ludzku wydaje się,że Boga nie ma. Autor przekonuję, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim. że nie pozwoli by stało nam się coś złego. Warunek jest jeden- musimy Mu zaufać. Polecam. Zupełnie nowe spojrzenie na to, co nas spotyka. Zmusza do przemyśleń i zmienia nasze wyobrażenie o Bogu i o tym jak On nas widzi.
Link do opinii
Książka inna niż wszystkie - zachęcająca do uwielbienia Boga i dziękowania Mu za wszystko, co nas spotyka. Opiera się na założeniu, że Bóg ma kontrolę nad naszym życiem i że chce naszego szczęścia. Potrafi On zmienić złe rzeczy w nasz sukces i wyprowadzić z tego dobro. Trudne do zrozumienia, trudniejsze do zrealizowania ale dające pokój, oczyszczające i uwalniające.
Link do opinii
Inne książki autora
Ukryte grzechy
Merlin R. Carothers0
Okładka ksiązki - Ukryte grzechy

Młody mężczyzna ma nadzieję na wspaniałą karierę, mnóstwo osób liczy na jego duchowe przewodnictwo, a on dzięki szczerości i oddaniu chce pomagać wielu...

Moc uwielbienia
Merlin R. Carothers0
Okładka ksiązki - Moc uwielbienia

Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. "Moc uwielbienia" rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy