OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-09-18
Kategoria: Duchowość, religia
Dodał/a książkę:Kreciolek

Treść tej książki zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. "Moc uwielbienia" rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit, który trzeba wykorzystać, jeśli chce się widzieć prawdziwe znaki Bożej obecności w zwykłej codzienności.

Kreciolek + 1 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-19, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Religijne,Wyzwania czytelnicze 12 książek/2015,
Książka inna niż wszystkie - zachęcająca do uwielbienia Boga i dziękowania Mu za wszystko, co nas spotyka. Opiera się na założeniu, że Bóg ma kontrolę nad naszym życiem i że chce naszego szczęścia. Potrafi On zmienić złe rzeczy w nasz sukces i wyprowadzić z tego dobro. Trudne do zrozumienia, trudniejsze do zrealizowania ale dające pokój, oczyszczające i uwalniające.
godmyt plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-12-27, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Pożyczone,wyzwanie 2015- 26 książek w 2015,
Dość nietypowa książka. Trudna, ale krzepiąca. Autor namawia nas do tego by dziękować Bogu za wszystko co nas spotyka. I to chyba jest najtrudniejsze przesłanie tej książki bo o ile dziękowanie za rzeczy, których oczekujemy przychodzi nam łatwo, o tyle dziękowanie za coś trudnego, nieoczekiwanego, coś, na co się nie godzimy przychodzi nam znacznie trudniej.Autor na wielu przykładach pokazuje, że bezgraniczne zaufanie Bogu, postawienie na Niego, a nie zdawanie się na swoje siły, prowadzi do radości i pokoju. Tytułowa moc uwielbienia ma się przejawiać na każdej płaszczyźnie naszego życia, szczególnie tam, gdzie nam po ludzku wydaje się,że Boga nie ma. Autor przekonuję, że Bóg ma kontrolę nad wszystkim. że nie pozwoli by stało nam się coś złego. Warunek jest jeden- musimy Mu zaufać.
Polecam. Zupełnie nowe spojrzenie na to, co nas spotyka. Zmusza do przemyśleń i zmienia nasze wyobrażenie o Bogu i o tym jak On nas widzi.
22200116Zp Linia koment
Przeczytane:2015-03-05, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,gimnazjum,Mam,