,,Biorąc do ręki ten modlitewnik, oddajmy Chrystusowi samych siebie, rodzinę, ojczyznę, ufając, że On sam zatroszczy się o nas. Powierzajmy Bogu wszystkie sprawy naszego życia, te ważne i te zwyczajne. Jeśli sobie nie radzimy, prośmy naszego Króla: ,,Jezu, Ty się tym zajmij!", a gdy toniemy: ,,Panie, ratuj mnie". Bo tylko On jest w mocy zaradzić naszej biedzie i obdarzyć nas szczęściem". /fragment wstępu/

Modlitewnik zawierzenia został przygotowany z okazji Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Zawiera liczne modlitwy i akty zawierzenia, którymi przez wieki modlili się zarówno święci, jak i zwykli ludzie. Słowa pełne ufności i oddania skierowane do Ojca, Syna, Ducha Świętego i Matki Bożej są świadectwem wiary, nadziei i miłości.

ZAWIERA WSTĘP KS. TOMASZA JAKLEWICZA

Oto Polska w 1050. rocznicę swego Chrztu uroczyście uznała królowanie Jezusa Chrystusa.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Informacje dodatkowe o Modlitewnik zawierzenia. Pamiątka Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-10-27
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Modlitewnik zawierzenia. Pamiątka Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Modlitewnik zawierzenia. Pamiątka Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana - opinie o książce

Star Wars Darth Vader. Prosto w ogień. Tom 2
Okładka ksiązki - Star Wars Darth Vader. Prosto w ogień. Tom 2

Nowy cykl ze świata Gwiezdnych Wojen i zupełnie nowy rozdział sagi o Mrocznym Lordzie Sithów oryginalnie wydawany przez Marvela od 2020 roku. Vader...

Królik kontra Małpa i legion zagłady. Tom 3
Okładka ksiązki - Królik kontra Małpa i legion zagłady. Tom 3

Trzeci tom przygód leśnych zwierzątek, które nie mogą zaznać spokoju, odkąd pewna przemądrzała Małpa spadła z nieba w kapsule kosmicznej i zaczęła szarogęsić...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;