Modlitwa w rodzinie

Książka przedstawia i dokładnie opisuje kilka sposobów, w jakich możemy zwracać się do Boga razem z najbliższymi. Zaprezentowane metody pochodzą wprost z tradycji chrześcijańskiej i opierają się na doświadczeniu świętych. Każda z nich została także sprawdzona przez autorkę i jej rodzinę. Modlitwa w ciszy na wzór Pana Jezusa, ofiarowanie małych rzeczy w intencji innych zgodnie z zaleceniami Teresy z Lisieux czy wieczorne „oglądanie filmu” z minionego dnia w towarzystwie Pana Boga to tylko niektóre z przedstawionych propozycji. Przy czym Modlitwa w rodzinie nie jest zwykłym katalogiem znanych rodzajów modlitwy, ponieważ zawiera mnóstwo praktycznych wskazówek, jak stopniowo wprowadzać dziecko w życie duchowe. Znakomicie pomagają one w odkrywaniu wyjątkowego piękna wspólnej modlitwy.

Nie wiesz, jak nauczyć dziecko żyć modlitwą? Ta książka to idealny pomocnik w tym ważnym i odpowiedzialnym zadaniu.

Informacje dodatkowe o Modlitwa w rodzinie:

Wydawnictwo: eSPe
Data wydania: 2016-06-09
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-837482-758-4

Kup książkę Modlitwa w rodzinie

Modlitwa w rodzinie - opinie o książce

Avatar użytkownika - aeljot
aeljot
Przeczytane:2016-09-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 12 książek w 2016 roku,
Książka jest usystematyzowaniem rodzajów modlitwy. Autorka jako mama w praktyczny sposób opisuje rodzaje modlitwy jakie możemy zaproponować dziecku. Podaje również wiele praktycznych przykładów z własnego życia i postępowania z własnymi dziećmi oraz dziećmi z którymi pracowała w szkole.
Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2021-10-13, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, 12 książek 2021,

Myślałam,że będzie ta książka bardziej pomocna ale nieco się zawiodłam