Piękna dziewczyna i próba wyłudzenia pieniędzy, zaskakujący łańcuch zdarzeń, który naprowadza zakochaną pisarkę na trop zbrodni, osaczona żona i jej dwie córeczki, maltretowane dziecko w pułapce miłości, mąż, żona, jej kochanek i sąsiadka, brutalna zbrodnia w szkolnej bibliotece, makabryczny pochówek kobiety bez dłoni, hitchcockowska impresja w czterech ścianach, tajemnica zabójstwa Narutowicza i znudzeni policjanci z małego miasteczka. Wiele ponurych zbrodni, różni sprawcy, różne motywy… Mogliby w końcu kogoś zabić to pasjonujący tom opowiadań kryminalnych znanych polskich autorów, ukazujący różnorodność i bogactwo tematyki kryminalnej i stylów pisarskich.

Informacje dodatkowe o Mogliby w końcu kogoś zabić:

Wydawnictwo: Oficynka
Data wydania: 2010-07-02
Kategoria: Opowiadania
ISBN: 978-83-62465-02-6
Tłumaczenie: brak

Kup książkę Mogliby w końcu kogoś zabić

Mogliby w końcu kogoś zabić - opinie o książce

Avatar użytkownika - elphaba
elphaba
Przeczytane:2011-10-09, Ocena: 4, Przeczytałam,
Bardzo ciekawy zbiór, intrygujący, zabawny, zaskakujący. Naprawdę dobrze się czyta. Opowiadania są na poziomie i w dodatku są dobrze ułożone, sprawiają wrażenie zwartej całości, nie jakiejś luźnej, przypadkowej składanki. Niestety przyjemność z czytania psuły mi pojawiające się od czasu do czasu błędy ortograficzne - owszem drobne i trudne do wychwycenia (każe/karze), ale jednak wybijające z rytmu.
Avatar użytkownika - MagdaMc
MagdaMc