Mój na zawsze

Przesiąknięta tajemnicą, pasjonująca i szelmowska powieść o kobiecie dokonującej rozrachunku z błędami przeszłości, dorównująca największym dokonaniom Anne Tyler, Elizabeth Berg czy Alice Sebold.

Carmen jest matką trójki dzieci i żoną mężczyzny, któremu życzy śmierci. Kiedy jednak go traci, odkrywa, że jest w nim zakochana. Wkrótce dowiaduje się, że i jej życiu grozi niebezpieczeństwo.  W tych burzliwych okolicznościach Carmen rozpamiętuje wybory, których dokonała w młodości i które przesądziły o tym, że stała się tym, kim jest: żyjącą w dostatku żoną, matką dziecka z zespołem Downa,  bezkompromisową przyjaciółką.

W swej urzekającej książce Bauer poświęca wiele uwagi poczuciu wyobcowania, obowiązku i litości, niszczących małżeńskie szczęście. Kreśli portret zranionej przez życie kobiety, która musi sobie poradzić z nagromadzonym przez długie lata żalem.

"Publishers Weekly"

Triumf znakomitego pisarstwa

"The Washington Post"

Napisana w stylu przywołującym na myśl dzieła Anne Tyler, historia młodzieńczych błędów i ich konsekwencji w dorosłym życiu, lecz także kobiecej walki ze śmiertelną chorobą

,,Booklist"

Ann Bauer jest autorką powieści  A Wild RideUp the Cupboard, uznanej przez "Minneapolis Star Tribune" i "Providence Journal" za najlepszą powieść 2005 roku, oraz współautorką kulinarnego pamiętnika Damn Good Food. Jej eseje ukazują się na łamach "The New York Times", "The Washington Post", "Elle", "Redbook" i "The Sun". Mieszka w Minneapolis.

Informacje dodatkowe o Mój na zawsze:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2014-02-19

Kup książkę Mój na zawsze

Mój na zawsze - opinie o książce

Avatar użytkownika - Anonim2414
Anonim2414