Mój syn i życie po życiu. Prawdziwe rozmowy z drugiej strony

Czy śmierć to koniec wszystkiego, czy dopiero początek? Co tak naprawdę dzieje się z ciałem i duszą umierającej osoby? Jak jest po drugiej stronie? Po czym poznać, że nawiedziła cię dusza bliskiej ci osoby, i jak się w takiej chwili zachować?

Odpowiedzi na te i wiele innych fundamentalnych pytań, które człowiek stawia sobie od zarania dziejów, udziela osoba, która zmarła i opowiedziała o tym, co ujrzała po drugiej stronie.

Dr med. Elisa Medhus - twardo stąpająca po ziemi lekarka specjalizująca się w chorobach wewnętrznych - nie wierzyła, że po śmierci może istnieć coś jeszcze. Całą swoją wiarę pokładała w nauce i racjonalnym podejściu do otaczającego ją świata. Ten światopogląd jednak runął, kiedy ukochany syn Elisy, Erik, popełnił samobójstwo, a wokół niej zaczęły się dziać dziwne rzeczy, których nie potrafiła w żaden sposób wyjaśnić: przesuwające się i znikające przedmioty; niewytłumaczalne zapachy; sprzęty, które same się uruchamiały lub nagle przestawały działać.

Erik umarł, ale powrócił z zaświatów, aby w najdrobniejszych szczegółach, w sposób tragiczny i jednocześnie podnoszący na duchu, opisać  własne doświadczenia oraz udzielić odpowiedzi na temat charakteru dusz, śmierci oraz życia po życiu odpowiedzi, które potencjalnie mogą na zawsze zmienić nasze życie. Wzruszające rozmowy, jakie odbyły się pomiędzy nim a jego matką, to dowód na to, że miłość nigdy nie umiera i nie może jej zniszczyć nawet śmierć.

Odkryj tajemnice życia i śmierci!

Informacje dodatkowe o Mój syn i życie po życiu. Prawdziwe rozmowy z drugiej strony:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2014-11-28
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Mój syn i życie po życiu. Prawdziwe rozmowy z drugiej strony

Mój syn i życie po życiu. Prawdziwe rozmowy z drugiej strony - opinie o książce