Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny

Coraz więcej osób sięga od razu po silne lekarstwa, gdy coś drapie w gardle, głowa pęka albo boli brzuch. Woleliby jednak wykurować się łagodniejszymi metodami i ufają przy tym w leczniczą moc roślin. Książka krok po kroku wyjaśnia, w jaki sposób można bez skomplikowanych przyrządów przygotować samemu domowe lekarstwa.

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy szukają prostego i skutecznego sposobu na wyleczenie różnych dolegliwości
- osoby w każdym wieku, które szukają odpowiednich środków na różne przypadłości - miłośnicy ziołolecznictwa.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
- ponad 60 prostych przepisów pokazuje jak szybko i skutecznie poradzić sobie z różnymi dolegliwościami
- można tutaj znaleźć odpowiednie środki na różne dolegliwości, dla osób w każdym wieku
- leksykon zamieszczony na końcu przedstawia najskuteczniejsze zioła całego świata.

Informacje dodatkowe o Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2017-06-05
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7971-167-3

Kup książkę Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny

Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny - opinie o książce

Odchudzanie z ziołami. Moje najlepsze przepisy
Melanie Wenzel0
Okładka ksiązki - Odchudzanie z ziołami. Moje najlepsze przepisy

Czy zamierzacie zmienić sposób odżywiania? A może chcielibyście pozbyć się warstwy zimowego tłuszczyku lub wyeliminować niektóre zwyczaje...

Forget Me Not
Julie Soto