Moje życie obok

Moja mama nigdy nie podejrzewała, że obserwowałam Garrettów. I to przez cały czas. Nie spodobałoby się jej to.

Garrettowie są absolutnym przeciwieństwem Reedów. Głośni, bałaganiarscy, emocjonalni. Siedząc w swoim punkcie obserwacyjnym Samantha Reed codziennie marzy o tym, by stać się jedną  z nich. . . Aż do pewnego letniego wieczoru, kiedy Jase Garrett wspina się na dach obok niej i zmienia wszystko.

Zakochują się w sobie bez pamięci, przedzierając się przez potknięcia i cuda pierwszej miłości.  Rodzina Jase'a przyjmuje Samanthę jak swoją, chociaż dziewczyna początkowo ukrywa swój związek z nim. Wtedy zdarza się coś nie do pomyślenia i świat Samanthy się rozpada. Dziewczyna staje przed niemożliwą do podjęcia decyzją. Która rodzina idealna zdoła ją ocalić? A może nadszedł czas, by sama ocaliła siebie?

Poruszająca powieść o rodzinie, przyjaźni, pierwszej miłości i o tym, jak zachować lojalność wobec jednej osoby, nie zdradzając innej.

"Doskonała powieść ! Huntley Fitzpatrick wzruszająco uchwyciła intensywność pierwszej miłości".

Publishers Weekly

Informacje dodatkowe o Moje życie obok:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2016-06-30

Kup książkę Moje życie obok

Moje życie obok - opinie o książce

Avatar użytkownika - MaSt
MaSt
Przeczytane:2019-05-27, Ocena: 6, Przeczytałam, 12 książek 2019,

Kolejna przeczytana przeze mnie w ostatnim czasie książka gdzie w sposób odpowiedzialny, przemyślany, z pełną świadomością i troską o siebie na wzajem młodzi ludzie podejmują po raz pierwszy współżycie. Wydaje się to w dzisiejszych czasach wręcz nienaturalne, nieoczywiste, a nade wszytsko niemodne.
W sposób sielankowy przedstawiono również żcie rodziny wielodzietnej. Rodziny gdzie wszytscy czują się dobrze, są potrzebni, odpowiedzalni - za rodziców, za rodzieństwo, za dzieci. Pomocni, opiekuńczy, troskliwi, pełni zrozumienia i mądrości. Aż samemu chiałoby się mieć tak dużą rodzinę. I znów zaskoczenie - w dzisiejszych czasach rodziny wielodzietne przecież już z góry mają wyrobioną opinię.
Gorąco polecam każdemu młodemu człowiekowi przeczytanie tej książki. Pełna jest opisów sytuacji codziennych, ale zwracających uwagę na szczegóły, które można dostrzec dopiero po zastanowienu się. Czasami wręcz tak oczywistych, że poprostu nie zwraca się na nie uwagi.

Gra miłości
Huntley Fitzpatrick0
Okładka ksiązki - Gra miłości

Magnetyzująca opowieść o  dwojgu pogubionych nastolatkach, których połączy niełatwa miłość Tim Mason jest chłopakiem, który najprawdopodobniej znajdzie...