Mowa ciała w miłości

Język ciała w życiu miłosnym- jak go zrozumieć i używać z pozytywnym skutkiem

Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, a ich książki Mowa ciała (REBIS 2010) i Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą (REBIS 2003), a także inne, rozeszły się w wielomilionowych nakładach.

Każdy z nas zna osoby, które na przyjęciu natychmiast rozpoznają singli i zawierają z nimi znajomość. Zazwyczaj rzadko są odrzucane przez płeć przeciwną, nie prowadzą żenujących pogawędek ani nie wyczekują, aż zadzwoni telefon. Na czym polega ich sekret? Rozumieją język ciała i jego znaczenie w życiu miłosnym. To podstawowy element flirtu, gdyż ujawnia, w jakim stopniu jesteśmy dostępni, chętni, atrakcyjni, seksowni czy... zdesperowani. To także fundamentalna część budowania i utrzymywania związku, ponieważ pozwala rozwijać wrażliwość, dzięki której potrafimy dać zadowolenie partnerowi. Mowy ciała można się nauczyć, a pomoże ci w tym ta książka. Dowiesz się z niej m.in.

- jak za pomocą gestów zachęcić przedstawiciela płci przeciwnej do zawarcia z tobą znajomości;

- jakie niewerbalne sygnały świadczą o tym, że wzbudziłeś zainteresowanie, a jakie mówią, że powinieneś się wycofać;

- jak flirtować dzięki zniewalającym zalotnym gestom;

- jak sygnalizować otwartość na drugą osobę i poprzez właściwą mowę ciała budować porozumienie w związku.

Od pierwszego wrażenia do stałego związku - Mowa ciała w miłości pomoże ci zgłębić tajniki języka ciała, tak byś przyciągnął swoją drugą połówkę.

Informacje dodatkowe o Mowa ciała w miłości:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2012-01-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7510-844-6

Kup książkę Mowa ciała w miłości

Mowa ciała w miłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - redaktor
redaktor
Przeczytane:2012-02-08,
Doskonała lektura, pozwoli rzucić nowe światło na Wasz związek!
Mowa ciała
Allan Pease, Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Mowa ciała

80% informacji o ludziach czerpiemy nie z ich słów, lecz z zachowania i gestów. To one właśnie zdradzają nasze prawdziwe intencje i nastawienie - jeśli...

Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości
Allan Pease, Barbara Pease 0
Okładka ksiązki - Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości

Allan i Barbara Pease odpowiedzą na wszystkie wasze pytania na temat seksu i miłości! Mamy obecnie mnóstwo możliwości znajdowania partnera: możemy...