Mowa ciała zdradzi więcej niż tysiąc słów

Na pewno nie raz się zastanawiałeś, co to właściwie jest komunikacja niewerbalna i czy ciałem można choć trochę pomanipulować? Złam zatem kod mowy ciała, poznaj jego tajne znaki, które umożliwią Ci lepsze poznanie siebie samego i innych! Ta książka Ci to ułatwi! Dzięki niej zrozumiesz, co bez słów mówi Twój partner, będziesz mógł odczytywać jego myśli oraz motywy nim kierujące, nie zdradzając własnych intencji, zachowując się pewnie i nader przekonująco.Patrz zatem uważnie! Prawidłowo odczytana mowa ciała jest częścią praktycznej znajomości człowieka. Nie można z niej rezygnować, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.Jako przejrzysty "przewodnik językowy" z wieloma przykładami i ilustracjami, książka ta odszyfrowuje podświadome sygnały wyrażane za pomocą gestów przez otaczających nas ludzi a tym samym ich prawdziwe zamiary i odczucia.

Informacje dodatkowe o Mowa ciała zdradzi więcej niż tysiąc słów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Mowa ciała zdradzi więcej niż tysiąc słów

Mowa ciała zdradzi więcej niż tysiąc słów - opinie o książce

Avatar użytkownika - AlopexLagopus
AlopexLagopus
Przeczytane:2016-07-04, Ocena: 4, Przeczytałam, 2016 - 52 książki,
Bardzo dobre kompendium wiedzy na temat mowy ciała. W niewielkiej książeczce zgromadzono zaskakująca ilość informacji. Przykłady są bardzo życiowe, często kiwałam sobie sama głowa mrucząc "rzeczywiście tak jest...". Czyta się ją bardzo dobrze i płynnie.