Okładka książki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie taktyczne

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających myślenie taktyczne

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2016-03-10
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: helion

Długofalowy plan rozwoju dla Twojego mózgu! Jak myśleć taktycznie i strategicznie, by szybko i pewnie osiągać swoje cele Rozkosze łamania głowy, czyli 50 ćwiczeń na poprawę koncentracji, analizy, wizualizacji oraz kreatywności Wyzwanie, czyli coś dla prawdziwego mistrza taktyki i strategii Wszyscy wiemy, że osiąganie jakichkolwiek życiowych celów wymaga zaangażowania, planowania i wdrażania swoich planów w życie. Jednak tylko niewielu ludzi naprawdę osiąga to, czego pragnie. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego także Twoje cele oddalają się w coraz bardziej mglistą przyszłość? Na przeszkodzie stoi często brak umiejętności zaplanowania i przeprowadzenia konkretnych działań. Krótko mówiąc: chodzi o brak myślenia taktycznego i strategicznego, nieumiejętność przewidywania różnych możliwości rozwoju sytuacji i opracowywania odpowiedniej reakcji na każdą z nich. Dzięki tej książce uda Ci się wyćwiczyć te umiejętności i zacząć wreszcie realizować to, o czym od dawna marzysz. Znajdziesz tu pół setki łamigłówek o różnym stopniu trudności. Wszystkie one pokażą Ci, jak poprawić koncentrację na celach, wykorzystać w pracy logiczną analizę sytuacji, wnioskowanie i przewidywanie. Zobaczysz też, jak można wyzyskać naturalną kreatywność i do czego się przydają wizualizacje. Będziesz śledził dług pana Atrakcyjnego, rysował sześciokątną przystań, zamieszkasz w matematycznym domu, zatańczysz na kwadracie i zagrasz w monety z Krystianem Samotnikiem. Wisienką na torcie będzie dla Ciebie wspaniała wyprawa na targi we Wrocławiu. Podejmij wyzwanie! Zagraj z życiem w dobre szachy!   Charles Phillips — jest autorem 20 książek i współautorem ponad 25 publikacji, w tym The Reader’s Digest Compendium of Puzzles & Brain Teasers (2001). Zajmował się staroindyjskim poglądem na inteligencję i świadomość, mechanizmem snów oraz percepcją i reakcją na kolory. Uwielbia najróżniejsze gry i łamigłówki i kolekcjonuje je.

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie
Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających twórcze myślenie

Mentalne gierki w bierki Zrelaksuj się Unikaj rutyny jak ognia Mów i rozmawiaj z innymi Rozwiązuj łamigłówki i myśl kreatywnie Gimnastyka w służbie...

Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie
Charles Phillips0
Okładka ksiązki - Myślę, więc jestem. 50 łamigłówek wspomagających obiektywne myślenie

Wiadro wody dla ochłody dla Twojego mózgu! Jak myśleć obiektywnie, czyli skuteczne sposoby wyłączania emocji z procesu podejmowania decyzji Rozkosze...

Top 5 książek
Złodziejka książek