Na szlaku do Composteli. Najważniejsza droga mojego życia

Znany niemiecki komik Hape Kerkeling odbywa pielgrzymkę swojego życia pokonując 600-kilometrową trasę do grobu św. Jakuba w Compostelii. Książka pełna dowcipu, mądrości i ciepła. Szczera relacja o poszukiwaniu Boga, siebie i o wartości wędrówki.

Informacje dodatkowe o Na szlaku do Composteli. Najważniejsza droga mojego życia:

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 2010-03-10
Kategoria: Literatura faktu, reportaż
ISBN: 978-83-245-8769-8

Kup książkę Na szlaku do Composteli. Najważniejsza droga mojego życia

Na szlaku do Composteli. Najważniejsza droga mojego życia - opinie o książce

Komik jako pielgrzym... Ludzie poszukujący Boga i samych siebie? Bezpańskie psy, rozpędzone samochody... Kilkaset kilometrów zmagania się z własną słabością, różnymi przeszkodami, czasem zwątpieniem, a jednocześnie doświadczania dobroci i troski ze strony obcych (z czasem coraz bardziej "swoich") ludzi. Zabawne, nawet niewiarygodne zdarzenia.
Avatar użytkownika - LifeOnMars
LifeOnMars
Przeczytane:2018-01-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018, Książki XXI wieku,

Zaczęło się z wielkim ŁAŁ z mojej strony, ale później emocje opadały z każdą stroną, by na końcu zniknąć całkiem. Niestety, ale tak po 3/4 książki zaczęłam się nudzić i końcówkę już męczyłam. Nie do końca Autor spełnił moje oczekiwania. Bo, np., czytając książkę o pielgrzymce, chciałabym czytać, że Autor śpi jak pielgrzym i zachowuje się jak pielgrzym, a nie jak bogaty turysta z Niemiec. A tak niestety wyglądała droga Hansa Petera. Może się za bardzo czepiam, bo każdy ma prawo pielgrzymować jak chce, jednak liczyłam na coś innego. Mimo to - polecam.