OPIS KSIĄŻKI:

Naturalne dekoracje. Pomysły do samodzielnego wykonania

Ocena ( 1 osoba )
ISBN: 978-83-7971-509-1
Tłumaczenie: Magdalena Jałowiec
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Naturalne dekoracje. Pomysły do samodzielnego wykonania
Kora brzozowa, gałązki i szyszki, chrust i witki wierzbowe, polana drewna i stare deski – z takich znalezisk, które przyniesiemy ze spaceru albo pozbieramy wkoło domu, powstają urokliwe dekoracje. Uzupełnione o koronkowe wstążki, wełnę czesankową i drut aluminiowy stają się pięknymi ozdobami okien, drzwi, a także ogrodu. Naturalnie piękne – łatwe do wykonania – na cały rok kalendarzowy.

Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem darów natury znajdujących się w naszym otoczeniu. Proste instrukcje, kolorowe zdjęcia i piękne ilustracje ułatwiają wykonanie oraz zachęcają do szukania własnych pomysłów. Dzięki tym działaniom rozwijamy naszą kreatywność i fantazję. Nie ma na co czekać! Ruszajcie na spacer i zbierajcie różne skarby… A potem twórzcie małe dzieła sztuki!

Odbiorcy:
– wszystkie osoby, które lubią prace plastyczne;
– wszystkie osoby, które w sposób aktywny i twórczy lubią spędzać czas wolny;
– rodzice i opiekunowie szukający twórczych pomysłów na wspólne zajęcia z dziećmi;
– osoby zainteresowane majsterkowaniem, pracami ręcznymi i ekologią.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?
– rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne;
– wzmacnia zmysł obserwacyjny i zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu;
– rozbudza zainteresowanie sztukami plastycznymi i zachęca do aktywności w tym obszarze.
Recenzja
madak Linia koment
Przeczytane:2017-04-21, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2017 roku,

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. Dobrze czujemy się, gdy udekorujemy nasze domy niepowtarzalnymi dekoracjami, które długo cieszyć będą nasze oczy. Jeszcze większą radość sprawia nam, jeśli elementy dekoracyjne są jedyne w swoim rodzaju – niemal nie do powtórzenia – i z ogromną starannością samodzielnie przez nas wykonane. Inspiracją i kopalnią pomysłów okazuje się książka Naturalne dekoracje, opublikowana nakładem wydawnictwa Jedność.

Podczas spaceru po lesie, łące czy parku często bezwiednie zbieramy kolorowe liście, gałązki bądź szyszki

madak Linia koment
ada22 Linia koment
iwona-w Linia koment
Atol Linia koment
alams Linia koment
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja