Naznaczeni. Mroczna strona

6.0
Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-09-14
Dodał/a książkę:elibri

,,Żadne z nas nie miało normalnego dzieciństwa. Inaczej nie bylibyśmy Naznaczeni. "

Cassie ma 17 lat i niezwykły talent do wnikania w ludzkie umysły. Dzięki niemu dołączyła do elitarnego programu FBI, gdzie wraz z czwórką pozostałych uczestników rozwiązuje sprawy kryminalne z przeszłości. Michael odczytuje emocje z twarzy równie łatwo, jak reszta ludzi czyta nagłówki w gazetach. Sloane potrafi analizować dane lepiej niż niejeden komputer. Lia to chodzący wykrywacz kłamstw a Dean rozumie morderców lepiej niż ktokolwiek inny. Ale kiedy dochodzi do kolejnej zbrodni, chłopak nie chce mieć ze sprawą nic wspólnego. Morderca traktuje swoje ofiary w taki sposób, jak robi ł to kiedyś ojciec Deana ... Zaczyna się śmiertelna gra. Czy Cassie uda się pomóc chłopakowi? Czy uczucie, które się między nimi pojawia nie skomplikuje sprawy? Czy Naznaczonym uda się uciec przed psychopatycznym mordercą? Drugi tom przygód Naznaczonych to błyskotliwy thriller, który wciąga od pierwszych stron. Nie zaśniesz, zanim nie przeczytasz do końca.

KateWithBooks Linia koment
Przeczytane:2016-10-12, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,