Nela i tajemnice świata

Nazywam się Nela i mam dziewięć lat. A to jest już moja trzecia książka! Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać prezenterką podróżniczką. Byłam w wielu ciekawych krajach na różnych kontynentach. Na przykład w Afryce zwiedziłam Etiopię, Zanzibar, Tanzanię, Kenię i Mauritius. W Azji ? Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Filipiny, Wietnam, a ostatnio też Sri Lankę. W Ameryce Południowej ? Peru, Boliwię, Chile, a ostatnio również Kostarykę i Panamę. Zapraszam cię w niezapomnianą podróż. Opowiem o pięknych miejscach, które poznałam, i o fascynujących zwierzętach, które zobaczyłam. Świat jest cudowny i oczami wyobraźni możesz podróżować ze mną oraz przeżywać wspaniałe przygody!

Informacje dodatkowe o Nela i tajemnice świata :

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2015-03-18
ISBN: 978-83-7596-607-7

Kup książkę Nela i tajemnice świata

Nela i tajemnice świata - opinie o książce

Avatar użytkownika - ewelinah
ewelinah
Przeczytane:2016-11-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2016,
Wszystkie przygody Neli są świetne. Każde dziecko powinno poczytaj książki z tej serii. Dorosłym też polecam. Lekka i przyjemna. Można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy z całego świata.
Avatar użytkownika - Kasiaaa
Kasiaaa
Przeczytane:2016-05-26, Ocena: 6, Przeczytałam, Wyzwanie - książki dla dzieci 2016,
Bardzo ciekawe historie opowiadające o podróżach Neli, Mój syn jest zachwycony tymi przygodami to nie pierwsza cześć, którą już czytaliśmy i na pewno nie ostatnia.
Avatar użytkownika - apiossa
apiossa
Przeczytane:2015-06-08, Ocena: 6, Przeczytałem,
Książki te są cudne zarówno pod względem wyglądu jak i treści. Nela opowiada swoje przygody w interesujący sposób, często tak dziecinnie jak na dziecko przystało. Nie raz zagaduje czytacza, pyta o coś, jest to naprawdę świetny sposób, aby zainteresować młodych czytelników :) Tekstu jest sporo, ale powiem Wam, że czyta się go ekspresowo. Opisy tych wypraw są takie interesujące, że chwila moment i już zaczyna się kolejna przygoda. W książce znajdziemy także ramki zawierające różne fakty i ciekawostki. Są mapki przedstawiające miejsca, które odwiedziła Nela i jest oczywiście masa wspaniałych zdjęć przedstawiających to o czym mamy okazję przeczytać. Jest pięknie i kolorowo i powtórzę się - uwielbiam tę dziewczynkę, jej podróże i jej książki! Jak najbardziej polecam i młodszym i starszym i nawet dorosłym :)
Avatar użytkownika - hajduczek
hajduczek
Przeczytane:2018-06-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek na 2018 rok,

Bardzo przyjemna podróż po zakątkach świata, po których czytelnika oprowadza młodziutka podróżniczka. Poznajemy min. miejsce, gdzie można spotkać czarownicę, czy wioskę gdzie juz małe dziewczynki noszą na szyjach wiele obręczy.

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2018-06-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Najbardziej podobała mi się część ksiązki, w której Nela odwiedziła miejscowość Tortuguero, gdzie obserwowała narodziny żółwików:) Chociaż Kostaryka, kraina tukanów i kolibrów, także była fantastyczna:)

Avatar użytkownika - elfijka
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 5, Przeczytałam,
10 niesamowitych przygód Neli
Nela0
Okładka ksiązki - 10 niesamowitych przygód Neli

Cześć, nazywam się Nela i mam osiem lat. Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim idolem jest Steve Irwin i pragnę zostać...

Nela na 3 kontynentach
Nela0
Okładka ksiązki - Nela na 3 kontynentach

Nazywam się Nela i mam już dziewięć lat. A to jest już moja druga książka! Gdy miałam pięć lat, zaczęłam podróżować po świecie i nagrywać filmy. Moim...