Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo

Data wydania: 2003
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 978-1-929007-55-4
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Incomparable accuracy and clarity of Netter medical illustrations found in Netter’s best-selling ATLAS OF HUMAN ANATOMY, Third Edition have now been “super-sized” for accelerated learning in a wide range of health science programs, from pre-med to exercise science to massage therapy to medical assisting and more!20” x 26” poster size makes viewing easyRich, full-color to enhance lifelike detail of Netter artSturdy 80 lb. white matte paper handle years of useLaminated to resist wear and tearGrommets for easy hanging
Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo X-Men: X-Termination
Greg Pak, David Lapham, David López, Matteo Buffagni, Andre Arujo, Roberto de la Torre
Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo X-Men Legacy tom 4. For We Are Many
Simon Spurrier, Tan Eng Huat,
Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo X-Men Legacy tom 3. Revenants
Simon Spurrier, Tan Eng Huat,
Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo X-Men Legacy tom 2. Invasive Exotics
Simon Spurrier, Tan Eng Huat, Paul Davidson
Okładka - Netter Anatomy Chart Vascular System of Upper Extremity & Lo X-Men Legacy tom 1. Prodigal
Simon Spurrier, Tan Eng Huat