Opis ksiązki
Kup Teraz

Nie(do)tykalny. Dziwne życie i tragiczna śmierć Michaela Jacksona, tom 2

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-11-06
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-7778-333-7
Liczba stron: 600
Dodał/a książkę:just_monca
Michael Jackson jawi się jednocześnie jako czarny i biały charakter, kochający ojciec i koszmarny egocentryk, biznesmen potrafiący błysnąć geniuszem, a zarazem żałosny naiwniak. Proszę bardzo: przekonajcie się sami, na jakim pobojowisku żył ten człowiek. I nie mówcie, że nie robi to na was wrażenia! Sara Nelson dyrektor wydawniczy, Amazon.com Books

Talentem, bogactwem i sławą Michael Jackson przewyższał wszystkie gwiazdy muzyki pop. Jego śmierć 25 czerwca 2009 roku była szokiem dla milionów fanów na całym świecie, ich żal mieszał się jednakże z goryczą. Ponad piętnaście lat życia w nieustającej atmosferze skandalu oraz zgubna skłonność do ufania niewłaściwym osobom sprawiły, że Jackson w wielu kręgach stał się pariasem, niedotykalnym - i bardzo cierpiał z tego powodu. W drugim tomie Randall Sullivan dalej odkrywa przed nami nieznany świat Michaela Jacksona - człowieka, który zawsze był sam, od dzieciństwa spędzonego w świetle jupiterów aż po spektakularny upadek. Autor zastanawia się również, czy za śmierć króla popu odpowie ktokolwiek poza dr. Conradem Murrayem.

Niniejsza biografia, oparta na bezprecedensowej liczbie materiałów źródłowych i informacjach uzyskanych w wąskim kręgu wtajemniczonych, na przykład wspólników w interesach, a także osobistych doradców jego matki i aktualnej opiekunki jego dzieci, Katherine Jackson, prezentuje osobisty, radykalny, a także przesycony zwykłym człowieczeństwem portret osoby, która nigdy nie znalazła zrozumienia: ani w mediach, ani u fanów, ani nawet u najbliższych. Nie(do)tykalny to wnikliwe dziennikarskie śledztwo badające tajemniczą zagadkę, jaką był Michael Jackson.

v RANDALL SULLIVAN przez ponad dwadzieścia lat był redaktorem czasopisma "Rolling Stone". Jest też autorem książek The Price of Experience, LAbyrinth oraz The Miracle Detective, na podstawie której powstał program telewizyjny wyemitowany przez sieć Oprah Winfrey Network. Mieszka w Oregonie.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
IzaaK Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,Mam,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów