Nie ma jak w przedszkolu

Jacek już nie może się doczekać pierwszego dnia w przedszkolu. To zupełnie nowe miejsce, pełne uśmiechniętych dzieciaków, w którym panują zasady inne niż w domu.

Chłopiec uważnie się wszystkiemu przygląda i tyle się uczy! Wśród dzieci dużo szybciej mu to idzie. Lepi z przyjemnie gładkiej masy solnej, je owoce, choć dotąd ich nie lubił, a po powrocie do domu sprząta i pucuje - tak bardzo mu się podoba rola dyżurnego.

Dzięki opowiadaniom o pierwszych dniach Jacka w przedszkolu wasz maluch łatwiej oswoi się z nową sytuacją i chętniej pomaszeruje na spotkanie nowych przyjaciół i prawdziwej przygody.

Informacje dodatkowe o Nie ma jak w przedszkolu:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2016-05-30

Kup książkę Nie ma jak w przedszkolu

Nie ma jak w przedszkolu - opinie o książce

Wieloświaty. Część 1. Rodzinne tajemnice
Małgorzata Górna0
Okładka ksiązki - Wieloświaty. Część 1. Rodzinne tajemnice

Adaś jest smutnym chłopcem. Z powodu swojego kalectwa nie ma przyjaciół, a jego największą pasją są książki i ptaki. Ale pewnego dnia jego życie...

Małgorzata Górna0
Okładka ksiązki - Jak wychować mamę, gdy świat stanął na głowie?/ Jak wychować tatę, gdy świat stanął na głowie?

Jedna książka, dwie opowieści i cała rodzina w komplecie!Z pandemii nikt się nie ucieszył i nikt jej do nas nie zapraszał - wszyscy po prostu musieliśmy...