Niedobry Królewicz Karolek

SPRZEDAŻ OD 26-10-2007! Są rycerze, zamki i królewna. Ale coś tu nie gra. Bo są też spiskowcy, którzy chcą posadzić na tronie króla tyrana, a potem zarobić na jego obaleniu. Problem w tym, że przyszły tyran ma serce miękkie jak gołąbek.Ale najbardziej na zamieszaniu wywołanym przez buntowników skorzysta markiz de Zadek. Bo choć każdemu coś mówiło jego nazwisko, siedział zapomniany w zamkowym lochu.Czytających Karolka nikt nie zapomni. Będziemy o swoim istnieniu skutecznie przypominać chichotaniem - z każdą stroną coraz głośniejszym.W świecie Johna Moore`a, który uczył nas już odwagi w Heroizmie dla początkujących witamy nie tylko wielbicieli fantasy, ale też wielbicieli świata, który - choć odbity w krzywym zwierciadle - wciąż jest piękny. Zawiera humor - dawkować codziennie!

Informacje dodatkowe o Niedobry Królewicz Karolek:

Wydawnictwo: Red Horse
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-60504-14-7

Kup książkę Niedobry Królewicz Karolek

Niedobry Królewicz Karolek - opinie o książce

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2016-01-07, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 (285) książki w 2016 roku, Fantastyka, Mam,
Czytając opis z tylnej okładki byłam bardzo pozytywnie nastawiona sięgając po tę pozycję. Niestety już po pierwszych rozdziałach mój zapał opadł. Owszem humor pojawia się, ale nie jest aż taki zrywający boki, jak to wydawca reklamował. Znajdziemy tu również nawiązania do współczesnych oraz historycznych wydarzeń czy postaci. Nikt nie może mieć wątpliwości czym jest wspominana w książce babsztylia. Ostatnio czytałam nawet o wiele śmieszniejszą książkę z tego samego gatunku. Może to wpłynęło na mój odbiór przygód księcia Karolka. Chociaż nie powiem, to jest powieść o całkiem pozytywnym wydźwięku.
Heroizm dla początkujących
John Moore0
Okładka ksiązki - Heroizm dla początkujących

Królestwo Deserae znajduje się w najstraszliwszym z najstraszliwszych niebezpieczeństw. Najcenniejszy skarb korony, magiczny talizman - Artefakt Starożytny...

Forget Me Not
Julie Soto