Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących

Unikalny pakiet dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę i chcą swobodnie komunikować się w języku niemieckim.

Dzięki kursowi szybko przypomnisz sobie podstawy i pójdziesz dalej - poznasz bardziej zaawansowane słownictwo i stawisz czoła nowym wyzwaniom. Pakiet jest idealny dla wszystkich, którzy potrzebują szybkiej powtórki przed wyjazdem za granicę.

W podręczniku materiał zaplanowano na 7 tygodni nauki - po jednej krótkiej lekcji dziennie. Książka motywuje do nauki poprzez cotygodniowe wyzwania. Dzięki niej będziesz miał także okazję wypróbować różne strategie uczenia się i wybrać odpowiednią dla siebie! Zróżnicowane lekcje, wzbogacone o nagrania profesjonalnych lektorów sprawią, że wciągniesz się w naukę niemieckiego. Dzięki interesującym tekstom i dialogom poznasz kulturę niemiecką, poszerzysz słownictwo związane z pracą, a na koniec... z zaskoczeniem odkryjesz, jak dużo już umiesz!

W każdym tygodniu nauki poznasz:

przydatne słówka, zwroty, przykładowe zdania i dialogi

porcję gramatyki dopasowaną do poziomu lekcji

prawidłową wymowę

Sprawdź się!

Słuchaj nagrań wszystkich słówek i wyrażeń udźwiękowionych przez profesjonalnych lektorów

Rozwiązuj ćwiczenia i testy podsumowujące z kluczem odpowiedzi

Wykorzystuj różne strategie uczenia się, stawiaj czoła wyzwaniom

Poznaj słownictwo związane z pracą za granicą

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i znających podstawy. Dzięki nauce z kursem możesz osiągnąć poziom średnio zaawansowany (B1).

Informacje dodatkowe o Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących:

Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - alison2
alison2
Przeczytane:2017-02-23, Ocena: 4, Przeczytałam, 30 książek 2017,

Każdego roku wiele osób rozpoczyna swoją przygodę z językiem niemieckich. Dla wielu przygoda ta kończy się wraz z otrzymaniem świadectwa ukończenia szkoły. W odróżnieniu od języka angielskiego, z językiem niemieckim bardzo łatwo jej utracić kontakt. Nic więc dziwnego, że jeśli jakiś czas później nagle okaże się nam potrzebny, będziemy mieć wrażenie, że pomimo wieloletniej nauki, nie jesteśmy w stanie sklecić ani jednego zdania. Bez paniki, sytuacja na pewno nie jest tak tragiczna, jak mogłoby się wydawać. Wszystko, czego potrzebujemy, to gruntowna powtórka tego, co wcześniej opanowaliśmy. Samemu trudno ją dobrze zorganizować, dobrze więc, że z pomocą przychodzi nam Wydawnictwo Edgard, które wypuściło na rynek "Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących".

Materiał zawarty w podręczniku przewidziano na 7 tygodni intensywnej nauki, przy założeniu, że codziennie będziemy przerabiać jedną lekcję. To z pewnością nie jest kurs dla osób, które nigdy nie uczyły się tego języka, jeżeli jednak już kiedyś mieliśmy z nim styczność, na pewno szybko się w nim odnajdziemy. Teoria przeplata się z ćwiczeniami, tak więc nie ma większej potrzeby, by szukać innych podręczników. Cotygodniowe wyzwania motywują do regularnej pracy a różnorodne ćwiczenia sprawiają, że nie jest ona monotonna i szybko przynosi efekty.

"Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących" pozwala odświeżyć i poszerzyć słownictwo, utrwalić gramatykę, ale również poprawić wymowę. Oprócz książki, mamy bowiem do dyspozycji płyty z nagraniami profesjonalnych lektorów. Zestaw umożliwia szybką i efektywną powtórkę. Kompaktowy format sprawia, że uczyć możemy się praktycznie wszędzie.

Warto również wspomnieć, że w książce znalazło się wiele wskazówek odnośnie tego, jak najlepiej się uczyć. Jestem przekonana, że każdy znajdzie tutaj metodę, która przypadnie mu do gustu.

Pakiet "Niemiecki. Kurs dla wiecznie początkujących" to ratunek dla tych, którzy szybko muszą odświeżyć znajomość języka niemieckiego. Dzięki niemu szybko przypomnimy sobie zwroty, gramatykę i prawidłową metodę. Z pewnością sami zdziwicie się, jak wiele już potraficie. Tego w każdym bądź razie szczerze Wam życzę.

Wielkie muzea. Pinakoteka Brera. Mediolan
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielkie muzea. Pinakoteka Brera. Mediolan

Dzieje Pinakoteka di Brera – słynnego i ważnego muzeum – różnią się od historii zbiorów znajdujących się we Florencji, Rzymie, Neapolu, Turynie...

Rozmówki arabskie ze słowniczkiem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Rozmówki arabskie ze słowniczkiem

Rozmówki arabskie Berlitz to niekwestionowany lider wśród publikacji tego rodzaju na świecie.   Zawierają wszystkie informacje niezbędne...