Okładka - Niemiecki raz a dobrze. Intensywny kurs w 30 lekcjach dla początkujących. Pakiet multimedialny

Wydawnictwo: Lingo
Data wydania: 2005
Kategoria: Języki obce
ISBN: 83-60287-15-5
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Skuteczny i szybki sposób na opanowanie nowoczesnego języka angielskiego zarówno dla początkujących, jak i dla tych, co już nieraz zaczynali. Dzięki aktualnej tematyce swobodnie porozmawiasz o biznesie, internecie, czy poszukiwaniu pracy. To także pierwszy pełny PAKIET MULTIMEDIALNY, zawierający wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnej nauki języka. Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. W pakiecie: podręcznik, nagrania audio na CD, program komputerowy z nauką wymowy, gry językowe, nagrania mp3. Wszystkie elementy kursu zostały zintegrowane w spójną całość, miejsca w podręczniku odwołujące się do nagrań lub programu komputerowego zostały oznaczone ikonkami z numerem ścieżki. Program komputerowy umożliwia m.in. nagranie własnego głosu i porównanie go z wypowiedziami native speakerów. Przyjazne ćwiczenia z kluczem, lekcje powtórkowe, słowniczek, gry językowe.