Okładka - Niemiecki w Podróży i na Wakacjach

Niemiecki w Podróży i na Wakacjach

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2013
Dodał/a książkę:helion

Niniejsza publikacja przeznaczona jest dla wszystkich, którzy planują wyjazd za granicę do krajów niemieckojęzycznych.

Nieznajomość języka obcego lub brak odpowiedniego zasobu słownictwa przyczynia się do wielu problemów z porozumiewaniem się i przebywaniem w kraju, w którym należy komunikować się w języku obcym, w tym przypadku w języku niemieckim.

Książka przedstawia niezbędne słownictwo związane z podróżą. Zawiera między innymi istotne zwroty i wyrażenia, które są niezbędne podczas podróży pociągiem, samochodem, samolotem, autobusem czy własnym autem. Informuje również jak komunikować się w hotelu, restauracji oraz jak poruszać się po mieście.

W każdym rozdziale znajdziesz przykładowe zdania, pytania i odpowiedzi ilustrujące konkretne sytuacje.

"Niemiecki w podróży i na wakacjach" z pewnością ułatwi Ci pobyt za granicą i pomoże pokonać wszelkie bariery językowe.