Okładka książki -

Ocena: 0 ( głosów)

Avatar użytkownika - kasiulek17
kasiulek17
Przeczytane:, Ocena: 5,
Iwona Kienzler ma za sobą już napisanie ponad 80 książek - publikacje non-fiction, z zakresu historii, jak również leksykony i słowniki. Pisze także reportaże z podróży oraz artykuły dotyczące spraw gospodarczych i historii Polski. Jej pasją jest historia, a zwłaszcza rola kobiet i ich często zapomnianemu lub niedocenionemu wpływowi na losy i decyzje mężczyzn rządzących państwami, czy też będącymi wpływowymi politykami lub mężami stanu. Historie opisywane w jej książkach, to historie widziane oczyma kobiet. Do tej pory napisała m.in. historie takich władców: ,,Stanisław August. Mąż wszystkich żon", Władysław Jagiełło. Wierny mąż niewiernych żon", ,,Mocarz alkowy. August II Mocny i kobiety". Historia nigdy nie była moją mocną stroną. Zawsze miałam problem z umieszczeniem w odpowiednim czasie historycznym władców, chociaż daty pamiętałam zawsze. Wynika to może z nie trafienia na odpowiedniego nauczyciela, który zamiast suchych faktów, opowiadałby naprawdę pasjonujące historie? A może po prostu historia to jest moja pięta achillesowa? Tu było jednak inaczej. ,,Życie miłosn
Avatar użytkownika - szulikmonia
szulikmonia
Przeczytane:, Ocena: 4,
Książka Pani Lauren Brooke przykuła moją uwagę tematyką. Widząc okładkę od razu zapragnęłam ją przeczytać, tym bardziej, że porusza bliską mi dziedzinę. Konie są morzeniem większości dzieci i tylko nielicznym udaję się oddać swojej pasji. Sam miałam okazję jeźdz
Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:, Ocena: 3,
Książka typu lekkie czytadło na ponury wieczór. W oczy rzuca się przede wszystkim tytuł, który nie ma nic wspólnego z treścią. A ona sama nie powala na kolana. Głównymi bohaterkami są Emily, właścicielka salonu kosmetycznego "Pieprzyk" i Carina, gwiazda reality show. Każda z nich ma inny charakter i inne priorytety w życiu. Jednak przypadkowe spotkanie stanie się impulsem do zemsty po latach. Kto i dlaczego chce zniszczyć rywalkę? Tego można dowiedzieć się czytając "Wojny w SPA". Książka na pewno spodoba się bywalczyniom salonów kosmetycznych oraz fankom tzw. czytadeł.
Avatar użytkownika - anka_10k
anka_10k
Przeczytane:, Ocena: 1,
książka od miesięcy leżała nietknięta na mojej półce. wczoraj się przemogłam, dziś skończyłam. Czytałam przekładając strony w oczekiwaniu na rozwinięcie wydarzeń. Przerzucając kolejne strony doszłam do samego końca. Dalej czekam na rozwinięcie wydarzeń. Ksiązka bez morału, bez humoru, bez akcji i właściwie szkoda było mojego czasu.
Avatar użytkownika - fado
fado
Przeczytane:, Ocena: 4,
Główna bohaterka co najmniej irytująca - być może dlatego poczułam ulgę po przeczytaniu tej książki.
Avatar użytkownika - papi0088
papi0088
świetna książka polecam tak mnie wciągneła
Avatar użytkownika - elka2000
elka2000
Zabawna, momentami wzruszająca powieść. Bardzo ,,życiowa,,. Generalnie występuje tu wartka akcja i fajny przebieg wydarzeń. Polecam!
Avatar użytkownika - everyman
everyman
Uwielbiam zestawienie tego, o czym traktuje recenzja i tego, o czym są komentarze. :D Dawno się tak nie ubawiłem. :P Recenzja: "Cisza w sieci” (...) prezentuje sprawy związane z elektroniką i wstępną analizą sygnałów z urządzeń, które mają posłużyć do ulepszenia generatorów liczb, czy do odczytywania tekstu, jaki użytkownik pisze na klawiaturze.(...)" Komentarz: "Dzięki dość szalonej głównej bohaterce, nie wieje nudą. Z jednej strony pikantny romans, z drugiej trzymajaca w napięciu afera surogatek." :D :D :D
Avatar użytkownika - Justinka
Justinka
Przeczytane:, Ocena: 6,
Książka bardzo fajna i godna polecenia!
Avatar użytkownika - anatola
anatola
Bardzo fajna książka. Przedstawia problemy współczesnej młodzieży w interesujący sposób. Bardzo mi się podobała. Polecam!
Avatar użytkownika - MonicT
MonicT
Przeczytane:, Ocena: 5,
Fajna, lekka książka. Dzięki dość szalonej głównej bohaterce, nie wieje nudą. Z jednej strony pikantny romans, z drugiej trzymajaca w napięciu afera surogatek. Polecam!
Avatar użytkownika - Sonixon
Sonixon
My heat is beating faster when I look at your name, My legs are ready to run, when I thought about a meeting, My cheeks are blushed when you appear in my dreams, My interior is wide for you, I’m almost crazy... please forget me! Should I pray you ? Should I take you to heaven to make you realized? I love you in every moment, through every part of my soul!
Avatar użytkownika - yerba
yerba
Przeczytane:, Ocena: 3,
To jest dziwna ksiażka, nie potrafię jej dokładnie kategoryzować, ale po jej przeczytaniu poczułem ulgę ze skończyłem, chyba właśnie o to chodziło autorowi tej książki.
Avatar użytkownika - rebellion
rebellion
Przeczytane:, Ocena: 6,
Książeczkę już mam. Na razie brakuje czasu na przeczytanie, ale już nie mogę się doczekac jak będę mogła ją przeczytac.
Avatar użytkownika - kkiinnaa
kkiinnaa
Przeczytane:, Ocena: 6,
Uwielbiam ksiązki SParksa ;). Tylko ta Miley na okładce i w ogóle w filmie to chya nie najlepszy plan ;/
Avatar użytkownika - RedCherry
RedCherry
Przeczytane:, Ocena: 6,
Zaskakująca, trzymająca w napięciu opowieść o pokonywaniu lęku. Opowieść o kobiecie która posiada wszystko o czym marzyła a jednak w jej życiu nic nie jest takie jak sie wydaje.Ta opowieść pokazuje jak wiele złego może dziać się za zamkniętymi drzwiami mieszkania. Jak bardzo mogą mylić pozory.
Top 5 książek
Złodziejka książek