Okładka książki -


Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania:
Kategoria:
ISBN:
Liczba stron:
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę:

Ocena: 0 ( głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - kasiulek17
kasiulek17
Przeczytane:, Ocena: 5,
Iwona Kienzler ma za sobą już napisanie ponad 80 książek - publikacje non-fiction, z zakresu historii, jak również leksykony i słowniki. Pisze także reportaże z podróży oraz artykuły dotyczące spraw gospodarczych i historii Polski. Jej pasją jest historia, a zwłaszcza rola kobiet i ich często zapomnianemu lub niedocenionemu wpływowi na losy i decyzje mężczyzn rządzących państwami, czy też będącymi wpływowymi politykami lub mężami stanu. Historie opisywane w jej książkach, to historie widziane oczyma kobiet. Do tej pory napisała m.in. historie takich władców: ,,Stanisław August. Mąż wszystkich żon", Władysław Jagiełło. Wierny mąż niewiernych żon", ,,Mocarz alkowy. August II Mocny i kobiety". Historia nigdy nie była moją mocną stroną. Zawsze miałam problem z umieszczeniem w odpowiednim czasie historycznym władców, chociaż daty pamiętałam zawsze. Wynika to może z nie trafienia na odpowiedniego nauczyciela, który zamiast suchych faktów, opowiadałby naprawdę pasjonujące historie? A może po prostu historia to jest moja pięta achillesowa? Tu było jednak inaczej. ,,Życie miłosn
Link do opinii
Avatar użytkownika - szulikmonia
szulikmonia
Przeczytane:, Ocena: 4,
Książka Pani Lauren Brooke przykuła moją uwagę tematyką. Widząc okładkę od razu zapragnęłam ją przeczytać, tym bardziej, że porusza bliską mi dziedzinę. Konie są morzeniem większości dzieci i tylko nielicznym udaję się oddać swojej pasji. Sam miałam okazję jeźdz
Link do opinii
Avatar użytkownika - papetka
papetka
Przeczytane:, Ocena: 3,
Książka typu lekkie czytadło na ponury wieczór. W oczy rzuca się przede wszystkim tytuł, który nie ma nic wspólnego z treścią. A ona sama nie powala na kolana. Głównymi bohaterkami są Emily, właścicielka salonu kosmetycznego "Pieprzyk" i Carina, gwiazda reality show. Każda z nich ma inny charakter i inne priorytety w życiu. Jednak przypadkowe spotkanie stanie się impulsem do zemsty po latach. Kto i dlaczego chce zniszczyć rywalkę? Tego można dowiedzieć się czytając "Wojny w SPA". Książka na pewno spodoba się bywalczyniom salonów kosmetycznych oraz fankom tzw. czytadeł.
Link do opinii
Avatar użytkownika - anka_10k
anka_10k
Przeczytane:, Ocena: 1,
książka od miesięcy leżała nietknięta na mojej półce. wczoraj się przemogłam, dziś skończyłam. Czytałam przekładając strony w oczekiwaniu na rozwinięcie wydarzeń. Przerzucając kolejne strony doszłam do samego końca. Dalej czekam na rozwinięcie wydarzeń. Ksiązka bez morału, bez humoru, bez akcji i właściwie szkoda było mojego czasu.
Link do opinii
Avatar użytkownika - fado
fado
Przeczytane:, Ocena: 4,
Główna bohaterka co najmniej irytująca - być może dlatego poczułam ulgę po przeczytaniu tej książki.
Link do opinii
Avatar użytkownika - papi0088
papi0088
Przeczytane:,
świetna książka polecam tak mnie wciągneła
Link do opinii
Avatar użytkownika - elka2000
elka2000
Przeczytane:,
Zabawna, momentami wzruszająca powieść. Bardzo ,,życiowa,,. Generalnie występuje tu wartka akcja i fajny przebieg wydarzeń. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - everyman
everyman
Przeczytane:,
Uwielbiam zestawienie tego, o czym traktuje recenzja i tego, o czym są komentarze. :D Dawno się tak nie ubawiłem. :P Recenzja: "Cisza w sieci” (...) prezentuje sprawy związane z elektroniką i wstępną analizą sygnałów z urządzeń, które mają posłużyć do ulepszenia generatorów liczb, czy do odczytywania tekstu, jaki użytkownik pisze na klawiaturze.(...)" Komentarz: "Dzięki dość szalonej głównej bohaterce, nie wieje nudą. Z jednej strony pikantny romans, z drugiej trzymajaca w napięciu afera surogatek." :D :D :D
Link do opinii
Avatar użytkownika - Justinka
Justinka
Przeczytane:, Ocena: 6,
Książka bardzo fajna i godna polecenia!
Link do opinii
Avatar użytkownika - anatola
anatola
Przeczytane:,
Bardzo fajna książka. Przedstawia problemy współczesnej młodzieży w interesujący sposób. Bardzo mi się podobała. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - MonicT
MonicT
Przeczytane:, Ocena: 5,
Fajna, lekka książka. Dzięki dość szalonej głównej bohaterce, nie wieje nudą. Z jednej strony pikantny romans, z drugiej trzymajaca w napięciu afera surogatek. Polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - Sonixon
Sonixon
Przeczytane:,
My heat is beating faster when I look at your name, My legs are ready to run, when I thought about a meeting, My cheeks are blushed when you appear in my dreams, My interior is wide for you, I’m almost crazy... please forget me! Should I pray you ? Should I take you to heaven to make you realized? I love you in every moment, through every part of my soul!
Link do opinii
Avatar użytkownika - yerba
yerba
Przeczytane:, Ocena: 3,
To jest dziwna ksiażka, nie potrafię jej dokładnie kategoryzować, ale po jej przeczytaniu poczułem ulgę ze skończyłem, chyba właśnie o to chodziło autorowi tej książki.
Link do opinii
Avatar użytkownika - rebellion
rebellion
Przeczytane:, Ocena: 6,
Książeczkę już mam. Na razie brakuje czasu na przeczytanie, ale już nie mogę się doczekac jak będę mogła ją przeczytac.
Link do opinii
Avatar użytkownika - kkiinnaa
kkiinnaa
Przeczytane:, Ocena: 6,
Uwielbiam ksiązki SParksa ;). Tylko ta Miley na okładce i w ogóle w filmie to chya nie najlepszy plan ;/
Link do opinii
Avatar użytkownika - RedCherry
RedCherry
Przeczytane:, Ocena: 6,
Zaskakująca, trzymająca w napięciu opowieść o pokonywaniu lęku. Opowieść o kobiecie która posiada wszystko o czym marzyła a jednak w jej życiu nic nie jest takie jak sie wydaje.Ta opowieść pokazuje jak wiele złego może dziać się za zamkniętymi drzwiami mieszkania. Jak bardzo mogą mylić pozory.
Link do opinii
Inne książki autora
Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy