Okładka - NIEPOSKROMIONA. Dom Nocy Tom 4.

NIEPOSKROMIONA. Dom Nocy Tom 4.

4.8
Wydawnictwo: Książnica
Data wydania: 10/2010
ISBN: 978-83-245-7856-6
Dodał/a książkę:ironicperson

Życie robi się nieznośne, gdy przyjaciele są na ciebie wściekli. W ciągu tygodnia Zoey traci wszystkich swoich trzech chłopaków i staje się wyrzutkiem, choć jeszcze niedawno otaczał ją krąg znajomych. Teraz liczba przyjaciół zmalała do dwóch osób, z których jedna jest Nieumarłą, a druga Nienaznaczoną. Tymczasem Neferet wypowiada wojnę ludziom. Zoey jest temu przeciwna, ale czy ktokolwiek jej wysłucha? Wydarzenia w szkole dla dorastających wampirów przybierają niebezpieczny obrót. Zostają ujawnione szokujące fakty, budzi się pradawne zło.

Mayczi plusminus Linia koment
Ocena: 4, Na półkach: Czytam,Mam,
Książka wciągająca jak cała seria. Polecam !
Mada013 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-08-13, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,czytam regularnie w 2016,
Szczerze to na początku książki liczyłam na jakiś romans między Zoey a Dariusem. No niestety nie doczekałam się. Za to w zamian dostałam wielką apokalipsę :D
kinia1699 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-08-04, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2015,
"Nieposkromiona" to tom 4 z serii Dom Nocy. Książka zaczyna się od tego, że Zoey, chce się pogodzić z przyjaciółmi, którzy odwrócili się od niej po tym jak dowiedzieli się, że nie mówi im wszystkiego. Z początku jej nie ufają, z czasem jednak zmieniają zdanie, głównie z powodu 2 strasznych wizji Afrodyty o śmierci Zoey. W szkole pojawia się nowy uczeń Stark. Wyjawia on Zo swój sekret - jakim jest dar który otrzymał od Nyks. Tym darem jest to, że nigdy nie może chybić, gdy celuje w coś z łuku. Jednak nie długo to tym Stark umiera w jej ramionach, przed śmiercią jednak całują się. Afrodyta i Zoey w towarzystwie wojownika- Dariusa udają się do Kociej Budy - organizacji charytatywnej. Pomagają tam. Zoey rozmawia ze swoją najlepszą przyjaciółką Stevie Rae , która stała się nowym rodzajem wampira. Afrodyta adoptuje kotkę i nazywa są Diabolina. W drodze powrotnej, zatrzymują się w fast foodzie na jedzenie, tam dochodzi do konfrontacji Zoey z jej byłym ludzkim chłopakiem- Heathem. Po powrocie do Domu Nocy Afrodyta ma kolejną wizję tym razem widzi babcię Zoey, która czyta jakiś wiersz. Afrodyta spisuje go. Zo i Afrodyta dzwonią to babci Zoey, która postanawia przyjechać z wizytą i pomóc im. Przyjaciele Zoey dowiadują się całej prawdy. Zoey godzi się ze swoim byłym chłopakiem Erikem. Przyjeżdża babcia Zo. Zoey , jej babcia oraz przyjaciele rozwiązują zagadkę tajemniczego wiersza. Wkrótce po tym babcia Zo ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Podczas rytuału oczyszczającego prowadzonego przez Zoey ,okazuje się, że ich najwyższa kapłanka oraz mentorka Zo - Neferet sprzymierzyła się z pradawnym złem i postanowiła uwolnić nieśmiertelnego upadłego anioła, wygnanego przed tysiącami laty pod ziemię przed lud babci Zo - Kalonę. W ostatniej chwili Zo i jej przyjaciołom udaje się uciec z Domu Nocy to tuneli pod dworcem. Polecam :)
just_monca plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-02-08, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Fantastyka/Fantasy/SF,Mam,
Czwarta już część cyklu "Dom Nocy". Nie dość, że Zo traci wszystkich swoich chłopaków (Heata, Lorena i Ericka) to jeszcze "baranie stadko" (jak zwykła mówić o przyjaciołach Zo Afrodyta, która chcąc nie chcąc sama zaczęła do niego należeć) jest wściekłe na główną bohaterkę.
Tymczasem Neferet wypowiada wojnę ludziom (co dobitnie świadczy o jej przejściu na ciemną stronę mocy")

Tą część czytałam z takim samym zapałem jak poprzednie. Nie sposób narzekać na nudę, gdy ma się w posiadaniu takie cudeńka.
basiekgo plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-06, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Nie mając pojęcia ze są wcześniejsze tomy cyklu zaczęłam od "Nieposkromionej ",bardzo mnie ta historia o wampirach zaciekawiła nie moge się doczekać kiedy zaczne czytać następne perypetie Zoey, która posiada dary od najwyższej kapłanki Nyks.W tym tomie Zoey ,przeprasza przyjaciól którzy też są obdarzeni jakimś darem,służą jej pomocą w trudnych sytuacjach. Afrodyta ma dar widzenia co bedzie i dlatego ostrzega Zoey przed nadciągającym niebezpieczeństwem Wspólnie ze swoją babcia rozszyfrują wizje Afrodyty.Pierwsze starcie ze Złem przegrywają ale nie na tyle aby się poddać kryją się w tunelach i tam przygotują się na pokonanie Zła, ale to już w następnej książce.
Accole plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-08-07, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
;)
kiki94kms plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-03-03, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Bardzo wciągająca , ciekawie się ją czyta , trzyma w napięciu aż do ostatniej kartki
LilAlia plusminus Linia koment
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach:
Jak wszystkie części - świetna :) Super się czyta. Wciąga jak nie wiem ;)
basiek87 plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Czytam,
Chwila wolnego czasu i na pewno nadrobie swoje zaległosci i przeczytam w koncu 3,4,5 i 6 tom:)
aneczkazg7 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-01-12, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Bardzo wciągająca czwarta część cyklu o domu nocy.Nie żałuję zakupu..;)
EmnildaAmelberga plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-06-04, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
magda690 Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Chcę przeczytać,Mam,
Olesska19 Linia koment
Przeczytane:2014-04-25, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 Książki w 2014 roku ,
NataliaLena Linia koment
Przeczytane:2011-07-05, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,
Dropsa Linia koment
Przeczytane:2014-02-26, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
ewaboruch Linia koment
Przeczytane:2010-11-02, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,fantastyka,
kobra18 Linia koment
Przeczytane:2013-04-30, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,"Ale to już było" ;),
BloodyAnn Linia koment
Przeczytane:2013-09-10, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,