Niesforna Patty

Patty, Conny i Priscilla to pełne szalonych pomysłów, zwariowane przyjaciółki. Stanowią one nierozłączną trójkę, która sprawia, że codzienne szkolne życie na pensji św. Urszuli nabiera kolorów i okazuje się nie być tak nudne, jak mogłoby się początkowo wydawać. Czy dziewczynki wyjdą jednak obronną ręką ze wszystkich psot, kiedy czuwa nad nimi surowa panna Król i inne nauczycielki?

Informacje dodatkowe o Niesforna Patty:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: b.d
ISBN: 83-7389-889-1

Kup książkę Niesforna Patty

Niesforna Patty - opinie o książce

Jedyna książka, którą kupiła mi babcia i o dziwo trafiła w mój gust ówczesny 12latki
Avatar użytkownika - vaapu
vaapu
Przeczytane:2017-01-26, Ocena: 3, Przeczytałam,
W ramach powrotu do lektur sprzed lat sięgnęłam między innymi do serii klasyki młodzieżowej i "Patty" poszła na pierwszy ogień. Niegdyś jedną z moich ulubionych opowieści był "Tajemniczy opiekun" tej samej autorki. Dziś widzę, jak wiele jest podobieństw między tymi dwiema książkami. Wiele lektur po latach zyskuje w moich oczach (dostrzegam niuanse kiedyś dla mnie niewidoczne), ta odrobinę straciła. Oczywiście w dalszym ciągu jest to urocza, zabawna opowieść. Te dziewczęta miały bardzo małą swobodę, a jednocześnie wykazywały się nieograniczoną wręcz wyobraźnią w wymyślaniu nowych psot.
Avatar użytkownika - 22200116Zp
22200116Zp