OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Literatura
Data wydania: 2016-10-18
Dodał/a książkę:elibri
Recenzja - Niezłe ziółko

Eryk, choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu, jest szczęśliwy, że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze - nikt tak dobrze Eryka nie rozumie.

Nie zawsze jednak wszystko układa się tak, jak tego pragniemy. Kiedy świat Eryka nagle pustoszeje, to, co cieszyło najbardziej, staje się udręką, przed którą nie da się uciec nawet do domku na drzewie. Ale czy Eryk musi uciekać? Czy dar mądrości, jaki otrzymał w prezencie od babci, wystarczy, by odkryć swoją wartość, nowych przyjaciół i jasne strony dorastania?

To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem - wiary w siebie i szacunku dla innych.

Recenzja
Nidaba Linia koment
Przeczytane:2017-01-12, Na półkach: Przeczytałem,

Eryk jest jedynakiem, a w dodatku nie ma bliskich kolegów. Chce zostać koszykarzem, ale grę rówieśników ogląda tylko z ukrycia. Tak bardzo boi się porażki, że woli nie podejmować żadnych działań. Na szczęście do domu Eryka przybywa jego babcia. Mądra, ciepła, bardzo kochająca wnuka i naprawdę nietuzinkowa. Babcia – podróżniczka. A do tego zielarka i motocyklistka! Tyle, że to pojawienie się Babci Malutkiej nie jest takie całkiem zwyczajne. Tym razem nie wpada na chwilę pomiędzy j

Okładka - Niezłe ziółko Chłopiec z Lampedusy
Rafał Witek
Okładka - Niezłe ziółko Walka o wolność. Dziesięć opowiadań z czasów rozbiorów
Grażyna Bąkiewicz, Kazimierz Szymeczko, Paweł Wakuła
Okładka - Niezłe ziółko Opowiadania (nie) dla wszystkich
Paweł Beręsewicz
Okładka - Niezłe ziółko Zasypiajki
Wanda Chotomska
Okładka - Niezłe ziółko Pudełko pełne kotów - Klinika zdrowego chomika
Barbara Gawryluk
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja