Nieznajomy mąż

Nowa książka autorki bestsellerowego Niańka - porywająca powieść o miłości i nauce wiary we własne siły.

Allie Crawford wiedzie życie, o jakim zawsze marzyła - jest zastępczynią szefa cenionej firmy PR, ma dwoje dzieci, które uwielbia, oraz wspaniałego i na dodatek przystojnego męża. Wade kieruje popularnym magazynem informacyjnym i zapewnia rodzinie stabilne, a zarazem ekscytujące życie w Nowym Jorku, Allie zaś wierzy, że tego właśnie jej potrzeba, by czuć się bezpieczną i szczęśliwą.

Gdy podczas przyjęcia Allie znajduje Wade'a zamkniętego w pralni z olśniewającą blond pięknością, jej życie wywraca się do góry nogami. Zaczyna myśleć, że jej małżeństwo jest bardziej fasadą niż czymś rzeczywistym. A gdy z Allie kontaktuje się dawna miłość, natomiast nowy znajomy jest nią coraz bardziej zainteresowany, dochodzi ona do wniosku, że prawdopodobnie nie kocha męża, lecz swoje wyobrażenie o nim.

W tej pełnej zwrotów akcji opowieści inteligentnej, wychowującej dzieci i ciężko pracującej kobiety, są spisek, intryga i wielkie namiętności. To także książka  o odkrywaniu w sobie siły zdolnej przezwyciężyć wszelkie obawy.

Holly Peterson jest autorką powieści Nianiek. Współpracowała z tygodnikami  ,,Newsweek" i ,,Talk"; przez ponad dziesięć lat była producentką ABC News, gdzie zajmowała się polityką międzynarodową. Jest laureatką nagrody Emmy. Publikowała między innymi w "The New York Times", "Daily Beast", "Vogue'u", "Harper's Bazaar".

Informacje dodatkowe o Nieznajomy mąż:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2015-08-12

Kup książkę Nieznajomy mąż

Nieznajomy mąż - opinie o książce

Avatar użytkownika - Aleksandra880128
Aleksandra880128
Przeczytane:2016-02-16, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku,
Zapowiadała się fajnie, dla mnie osobiście była nudna
Nianiek, czyli facet do dziecka
Holly Peterson0
Okładka ksiązki - Nianiek, czyli facet do dziecka

Bardzo zabawna i pełna celnych obserwacji powieść obyczajowa z życia najbogatszych rodzin Nowego Jorku. Kapitalna satyra na ślepą pogoń za luksusem i snobizm...