Okładka - NLP. Wpływ na siebie i innych. eBook

NLP. Wpływ na siebie i innych. eBook

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2007
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 978-83-246-1307-6
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Wiedzieć błyskawicznie! Seria Quick, czyli szybko podane wiadomości. Aspekty związane z zarządzaniem, rozwojem kompetencji osobistych i organizacji w pracy dostarczone w sposób przystępny i zrozumiały. Teraz te wszystkie zasoby możesz nareszcie mieć zawsze pod ręka, w swoim komputerze. Nadszedł czas eBooków w onepress.pl. Wybierasz swoją książkę, a ona bezzwłocznie znajduje się na Twoim dysku. To się nazywa natychmiastowa informacja! Programowanie neurolingwistyczne (NLP) jest jednym z najpotężniejszych narzędzi w sztuce komunikacji. Dostarcza technik i strategii perswazji, wywierania wpływu na siebie i innych. Aby skutecznie je stosować, konieczne jest dogłębne zrozumienie rzeczywistych procesów zachodzących podczas porozumiewania się. Dzięki NLP można maksymalnie zwiększyć korzyści płynące z kontaktów interpersonalnych, i to nie tylko na gruncie zawodowym.Każdy, kto zrozumie założenia NLP, opanuje podstawowe techniki i nauczy się wykorzystywać te informacje w sposób efektywny, może oczekiwać znaczącej poprawy zarówno w relacjach zawodowych, jak i prywatnych.Ten eBook, zawierający wiele praktycznych przykładów i ćwiczeń, pomoże Ci osiągać lepsze rezultaty w pracy. Nauczysz się: definiowania właściwych celów i kierunków działań; budowania korzystnych relacji ze współpracownikami i partnerami w interesach, modelowania sposobu myślenia w taki sposób, aby osiągnąć większą samokontrolę i kierować własnymi zachowaniami. Jeżeli dążysz do doskonałości w procesie komunikacji, sięgnij po ten eBook. Znajdziesz w nim omówienie technik NLP, które pomogą Ci w budowaniu relacji międzyludzkich. Ale to jeszcze nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy... Ekstra dodatek, super pomysł, jeszcze więcej wiedzy! Tylko teraz Twój eBook wzbogacony jest w miniSłowniczek polsko-angielsko-niemiecki zawierający pojęcia niezbędne Ci w pracy. Możesz mieć go zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo!