Nocne fantazje

Wydawnictwo: Harald G
Data wydania: 2002-01-01
Kategoria: Romans
Dodał/a książkę:dona
VICKI LEWIS THOMPSON - TAJEMNICZA KOCHANKA Jak to jest, spotkać kobietę swego życia i spędzić z nią najszczęśliwsze chwile, nie wiedząc, kim jest ani jak wygląda. Jonas Garfield, niepoprawny uwodziciel, przkonał się o tym pewnego burzowego dnia. I tylko Belinda June wiedziałą, że jedynie całkowita ciemność pozwoli mu dojrzeć kogoś, z kim dorastał i pracował od lat. STEPHANIE BOND - PO GODZINACH Kiedy mężczyzna, o którym marzysz, niespodziewanie zobaczy cię w stroju uwodzicielskiej wampirzycy, masz dwa wyjścia. Możesz stchórzyć i uciec lub - jak Rebecca Valentine - stawić czoło sytuacji i przekonać się, że...on też lubi się przebierać. Najchętniej razem z tobą. KIMBERLY RAYE - POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ Mała karteczka z zapisem najskrytszych pragnień laney Merrweather sprawia, że Dallas Jericho uswiadamia sobie, iż oboje od lat marzą o tym samym. Czy ulicznik i łobuz, dziś wzięty przedsiębiorca, zdoła przekonać grzeczną, poprawną i nieszczęśliwą Laney, że warto urzeczywistnić swoje fantazje? [Harlequin Enterprises, 2002]
Eli1605 Linia koment
Okładka - Nocne fantazje Nienasyceni kochankowie. Niemoralna propozycja