O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie

Wydawnictwo: Promic
Data wydania: 2016-11-09
ISBN: 978-83-7502-614-6
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie
"Choć to bajka nieprawdziwa, sens ukryty w bajce bywa" - napisał kiedyś Jan Brzechwa. Historie, które znajdziecie w tej książce potwierdzają jego słowa. Czy mozolna praca mrówek, zbierających źdźbła trawy, rady Aniołów Stróżów i upominania babci naprawdę mogą komuś pomóc, zmienić czyjś los, ucieszyć kogoś? Pięć zabawnych opowieści czytanych z przyjemnością, przekona was, że tak właśnie jest!
Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2017-01-09, Na półkach: Przeczytałem,

Proste historie z ciekawymi morałamiMałe i proste może być na swój sposób wielkie. Prosta myśl może nieść wielką treść. Czasami można odnieść wrażenie, że złożona forma staje się ważniejsza niż przekaz. Że zestawienie słów może i jest frapujące, ale tak naprawdę nie służy przekazaniu żadnej wartościowej treści, myśli. Dzieci, zwłaszcza te najmłodsze, lubią prostotę. Lubią opowieści, w których aktywny udział biorą zwierzęta uosabiające cechy ludzkie. Lubią duże,

speedi Linia koment
Przeczytane:2017-01-09, Na półkach: Przeczytałem,
alams Linia koment
Okładka - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie Brat wilk i siostrzyczka cykada
Armando Moore
Okładka - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie Miłość Mądrości Przedwiecznej
św. Ludwik Maria Grignion de Montfort
Okładka - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie Ewangelia według gangstera
John Pridmore, Greg Watts
Okładka - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie Biuro Cudów
Edmond Prochain
Okładka - O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie O tym, co małe mrówki podarowały Dzieciątku Jezus i inne historie
Maria Luisa Eguez, Elisa Tromba