Obłęd! Jestem Gwiazdą!

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE......twoja przyjaciółka zgłasza cię potajemnie na casting!.. podczas przesłuchań wstępnych pęka ci top i gubisz mikrofon!..cała klasa widzi to w telewizji i śmieje się z ciebie do rozpuku!...twoja najlepsza przyjaciółka cię okłamuje!...chłopak, w którym jesteś zakochana po same uszy, kocha dziewczynę będącą twoim śmiertelnym wrogiem! Mnie to wszystko przydarzyło się naprawdę. Kim jestem? Zwykłą nastolatką, jakich wiele. Nazywam się Sammi, za parę tygodni skończę szesnaście lat i najchętniej wywędrowałabym na drugi koniec świata, ponieważ mam wszystkiego po dziurki w nosie! Ale potem niespodziewanie moja piosenka została nadana w radiu. Obłęd, jestem gwiazdą! To znaczy prawie... Dopiero teraz zacznie się prawdziwy czad!

Informacje dodatkowe o Obłęd! Jestem Gwiazdą!:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2007-10-16
Kategoria wiekowa: 9-12 lat
Tytuł oryginału: Wahnsinn! Ich bin ein Star!
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Małgorzata Mirońska

Kup książkę Obłęd! Jestem Gwiazdą!

Obłęd! Jestem Gwiazdą! - opinie o książce

Główną bohaterką jest Sammi, która niedługo będzie szesnastolatką i uwielbia śpiewać. Tak się składa, że jej przyjaciółka zgłasza ją potajemnie na casting do programu muzycznego.
Niestety na przesłuchaniu dochodzi do katastrofy. Podczas występu Sammi pęka top i gubi mikrofon, na domiar złego wszystko emitowane jest w telewizji, a klasa ma z niej niezły ubaw.
Główna bohaterka najchętniej zapadłaby się pod ziemię (z resztą się jej nie dziwię). Dodatkowo jej najlepsza przyjaciółka ją okłamuje, a wielka miłość Sammi nie odwzajemnia uczuć, a co gorsze kocha jej śmiertelnego wroga.
Lecz niespodziewanie piosenka naszej głównej bohaterki została nadana w radio i zostaje hitem.
Czy Sammi będzie gwiazdą?
Czy spełni się jej marzenie?
Czy znajdzie wielką miłość?
Książkę dostałam w gimnazjum, długo zabierałam się do jej przeczytania, lecz gdy w końcu wzięłam ją do ręki nie mogłam się oderwać. Historia przeznaczona głównie dla nastolatek, lecz polecam też starszym czytelnikom, na pochmurne dni i nudne wieczory będzie rewelacyjna. Bardzo lekko się czyta. Polecam.

Avatar użytkownika - Aramina
Aramina
Przeczytane:2015-04-18, Ocena: 3, Przeczytałam, Przeczytane w 2014 i wcześniej,
Nasza normalnie nienormalna rodzina
Thomas Brezina0
Okładka ksiązki - Nasza normalnie nienormalna rodzina

Ale heca: rodzina Dzióbków-Piwczyków wystąpi w programie telewizyjnym! Prowadzący nie odstąpią ich nawet na krok przez całe trzy dni...

Czy warto być dobrym uczniem?
Thomas Brezina0
Okładka ksiązki - Czy warto być dobrym uczniem?

Uwaga, dziewczyny!To nie dla was!!! Co proszę? Najlepsi uczniowie? Od kiedy to Robi, Maks, Dżian-Dong i Konrad należą do najlepszych uczniów w...