Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: 2003
Kategoria: Edukacyjne
ISBN: 83-02-08782-3
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym, do bloku tematycznego; Obsługa klienta.era wiadomości ogólne na temat prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy ze szczególnym naciskiem na prawa i obowiązki pracowników i pracodawców. Omówiono w nim przepisy prawa regulowane kodeksem pracy (m.in. rodzaje umów o pracę, nawiązywanie i rozwiązywanie umów o pracę, zasady wynagradzania, czas pracy, urlopy wypoczynkowe, system ochrony pracy, odpowiedzialność za naruszenie prawa pracy) oraz europejskie prawo pracy. Spośród ważnych zagadnień bhp scharakteryzowano czynniki bhp, wymagania higieniczno-sanitarne w zakładach pracy, przedstawiono zagrożenia występujące w środowisku pracy oraz skutki ich lekceważenia, ochronę pracowników przed czynnikami zagrożeń oraz ryzyko zawodowe i jego miary.wny aktualny na 2004 rok.
Okładka - Obsługa klienta. Prawo pracy. Higiena pracy. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Obsługa klienta. Prawo pracy. Higiena pracy. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Obsługa klienta. Prawo pracy. Higiena pracy. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Obsługa klienta. Prawo pracy. Higiena pracy. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Obsługa klienta. Prawo pracy. Higiena pracy. Podręcznik dla liceum profilowanego o profilu usługowo-gospodarczym Przez lata walki: zbiór opowiadań
Lesław M. Bartelski, Janina Bogucka-Ordyńcowa, Ludwik Rajewski