Oczy szeroko otwarte

Ta książka mówi o tym, jak sprostać we współczesnym świecie zalewowi informacji, dokonywać lepszych wyborów i podejmować mądre decyzje, kiedy stawka jest wysoka, a wynik naprawdę ważny - bez względu na to, czy jest się rodzicem, przedsiębiorcą, przedstawicielem wolnego zawodu czy politykiem.

Ma ona pomóc wzmocnić naszą kontrolę nad sobą na tyle, żebyśmy podczas podejmowania codziennych decyzji stali się ludźmi bardziej pewnymi siebie i niezależnymi. Ludźmi, którzy nie akceptują ślepo dyktatu innych, ale też nie opierają się bezkrytycznie na swoich pierwotnych instynktach i niezbyt rzetelnych analizach - ludźmi, którzy potrafią samodzielnie dokonywać inteligentnych wyborów oraz podejmować mądre decyzje.

Autorka jest jedną z najznamienitszych intelektualistek. Wpływa na politykę państw, bezpieczeństwo publiczne i wzrost ekonomiczny.

Informacje dodatkowe o Oczy szeroko otwarte:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2014-10-08
Kategoria: Psychologia

Kup książkę Oczy szeroko otwarte

Oczy szeroko otwarte - opinie o książce

Tu, natychmiast - dwa wyznaczniki współczesnych ludzi. Zabieganych,  wiecznie spóźnionych, zestresowanych. Podejmujacych kilka tysięcy decyzji dziennie. Czasem nie mających czasu na zastanowienie się nad ich istotą i konsekwencjami.  Zarzucanych ogromem informacji, podporządkowanych liczbom. To wszystko może rodzić poczucie wszechogarniającego, obezwładniającego chaosu. Noreena Hertz pokazuje jak sobie z tym poradzić.

Stulecie samotnych. Jak odzyskać utracone więzi
Noreena Hertz0
Okładka ksiązki - Stulecie samotnych. Jak odzyskać utracone więzi

Niesamowite fakty, przykuwające uwagę historie i śmiałe pomysły. Tę książkę powinien przeczytać każdy, komu nieobca jest troska o to, jaki świat zbudujemy...