Od pierwszego wejrzenia

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2014-01-20
ISBN: 978-83-240-2491-9
Dodał/a książkę:czytam
Timmie przeszła w życiu długą drogę. Nieszczęśliwe dzieciństwo i trudne początki dały jej siłę, by wspiąć się na sam szczyt. Dzięki talentowi i determinacji została słynną projektantką mody.

Za sukces zawodowy zapłaciła jednak wysoką cenę. Uczucia zawsze spychała na dalszy plan, mimo że coraz bardziej doskwierała jej samotność. I wtedy na jej drodze pojawił się Jean-Charles.

Okazało się jednak, że na jej ukochanym ciążą zobowiązania z przeszłości, kochanków dzielą kontynenty, a los skrywa przed nimi niejedną niespodziankę.

Co zrobić, gdy trzeba wybierać pomiędzy sercem a rozumem? Jak wiele można poświęcić w imię miłości?
takahe plusminus Linia koment
"Od pierwszego wejrzenia" to moja pierwsza przeczytana książka tej autorki. Wielu moich znajomych zachwyca się twórczością tej pani dlatego i ja postanowiłam sięgnąć po jej twórczość (tym bardziej że książkę mam na własność dzięki wygranej w granice.pl) i niestety nie mogę stwierdzić że jestem zadowolona. Książka jest nudnawa i czytelnik może odnieść wrażenie że pisana została dla ilości stron a nie jakości treści.
Timmie jest kobietą sukcesu- słynną projektantką mody. W życiu zawodowym odnosi nie małe sukcesy w prywatnym jest nieco gorzej (rozwód, ciągłe "romanse" z utrzymankami i karierowiczami, brak upragnionego dziecka) lecz wydaje się że zdołała się z tym pogodzić aż do dnia w którym w czasie podróży bohaterka rozchorowuje się. Poznaje ona lekarza, zakochuje się od tzw pierwszego wejrzenia lecz lekarz jest żonaty. I tu się dopiero zaczyna prawdziwa akcja. :)
Martine02032009 plusminus Linia koment
Bardzo chce przeczytać " od pierwszego wejrzenia " ksiazka przyda mi sie do mojej pracy maturalnej na temat miłości ;)
dona Linia koment
maggie28 Linia koment
Przeczytane:2014-03-25, Na półkach: Przeczytałem,26 książki,
anuszka Linia koment
AmyColl Linia koment
mysha Linia koment
maratka Linia koment
RioNegro Linia koment
Przeczytane:2014-02-04, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,przeczytane dawno temu,
atena Linia koment
Okładka - Od pierwszego wejrzenia Gra o władzę
Danielle Steel
Okładka - Od pierwszego wejrzenia Piękny dzień
Elin Hilderbrand
Okładka - Od pierwszego wejrzenia Kometa i ja. Jak przygarnięty pies uratował mi życie
Steven D Wolf, Lynette Padwa
Okładka - Od pierwszego wejrzenia Przysięga królowej