Odchudzanie z ziołami. Moje najlepsze przepisy

Czy zamierzacie zmienić sposób odżywiania? A może chcielibyście pozbyć się warstwy zimowego tłuszczyku lub wyeliminować niektóre zwyczaje żywieniowe?

Natura ma sekretną broń przeciwdziałającą zbędnym kilogramom. To zioła, które są małe, zielone i wspaniale smakują. W połączeniu ze zrównoważoną dietą pomagają zgubić zbędne kilogramy, nie odbierając przy tym przyjemności z jedzenia, a wręcz przeciwnie dodają potrawom smaku. Kiedy odchudzanie staje się takie proste, to któż chciałby jeszcze liczyć kalorie.

Odbiorcy:
- wszyscy, którzy szukają skutecznego, smacznego i prostego sposobu na zgubienie zbędnych kilogramów
- osoby, które zamierzają zmienić sposób odżywiania oraz zwyczaje żywieniowe
- miłośnicy ziołolecznictwa

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę:
- przeszło 70 przepisów pokazuje jak wszechstronnie i na wiele sposobów można stosować zioła w kuchni
- to obszerny przegląd najbardziej skutecznych ziół z całego świata wspomagających odchudzanie

Informacje dodatkowe o Odchudzanie z ziołami. Moje najlepsze przepisy:

Odchudzanie z ziołami. Moje najlepsze przepisy - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2019-03-10,

Nadprogramowe kilogramy to zmora wielu osób. Niestety równie wielką zmorą wydaje się odchudzanie. Pół biedy zadyszka przy ćwiczeniach, ale ten głód... Zamiast soczystego, ociekającego tłuszczem mięsa jedynie talerz sałaty. Co gorsze, po dniach wyrzeczeń i chwili cieszenia się mniejszym rozmiarem zrzucone z takim trudem kilogramy zwykle wracają, często z nawiązką (słynny efekt jo-jo). Jak sobie poradzić z rosnącą wagą i frustracją? Okazuje się, że można to zrobić w prosty i przyjemny sposób. Dodając do smacznych i zdrowych potraw zioła sprzyjające na różny sposób odchudzaniu. O tym właśnie traktuje książka, napisana z prawdziwą pasją. Mamy w niej trochę teorii dotyczącej zarówno odchudzania, jak i obchodzenia się z ziołami. Portrety niezłych ziółek - tych, które wspomagają dietetyczne wysiłki (jeśli są konieczne jakieś środki ostrożności przy stosowaniu, na przykład u ciężarnych czy alergików, zostało to ujęte w ramce pod opisem). Jednak najważniejszą częścią są przepisy na pyszne, zdrowe potrawy, ilustrowane zdjęciami. Nie tylko osobom na diecie może pociec ślinka. Odchudzanie, jak widać, może być przyjemne. Człowiek nie chodzi głodny. Nie ma więc ryzyka, że będzie z powodu frustracji wywołanej wyrzeczeniami parzył jak pokrzywa czy kłuł jak oset.

dr Kalina Beluch

Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny
Melanie Wenzel0
Okładka ksiązki - Moje najlepsze przepisy z roślin leczniczych. Dla zdrowia rodziny

Coraz więcej osób sięga od razu po silne lekarstwa, gdy coś drapie w gardle, głowa pęka albo boli brzuch. Woleliby jednak wykurować się łagodniejszymi...