Odkryj, gdzie…

Wydawnictwo: Adamada
Data wydania: 2016-05-19
ISBN: 978-83-7420-750-8
Dodał/a książkę:Adamada
Recenzja - Odkryj, gdzie…

Gdzie kotek smacznie śpi? Gdzie dżdżownica ma głowę? Gdzie wiewiórka chowa orzeszki? Książka z zagadkami, na które najlepsze odpowiedzi podsuwa dziecięca wyobraźnia. W sam raz dla ciekawskich smyków, szkrabów i bobasów. Guido van Genechten w 1998 roku otrzymał międzynarodową Nagrodę Miasta Hasselt jako najlepszy ilustrator za swoją autorską książkę "Rikki". Ta nagroda zapoczątkowała jego światową karierę, a Guido stworzył wiele bestsellerowych książek. Został wyróżniony licznymi nagrodami, między innymi w roku 2007 Nagrodą Reader’s Digest dla najlepszego ilustratora książek dla dzieci (za książkę "Nie chcę być duży").

Recenzja
madak Linia koment
Przeczytane:2016-07-28, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2016 roku,Książki dla dzieci,

Szukanie zgubionych zabawek to codzienność każdego malucha. Gdzie zapodział się biały samochodzik? A gdzie może być drewniana lokomotywa? A gdyby tak na chwilę zapomnieć o zagubionych przedmiotach i poszukać odpowiedzi na nurtujące maluchy pytania w specjalnie z myślą o nich przygotowanej książce? Odkryj, gdzie… Guido van Genechtena to świetny pomysł na mądrą zabawę z małymi odkrywcami.Gdzie niedźwiedź polarny szuka jedzenia? Gdzie ślimak ma domek? I gdzie ptasia mama karm

madak Linia koment
Kasiaaa Linia koment