Odprysk Audiobook

Książka była wydana w Polsce wcześniej pt "Odłamek"

Marc Lucas w wypadku samochodowym stracił żonę i ich nienarodzone dziecko. Sam przeżył i obwinia się o ich śmierć Jest na granicy szaleństwa i dlatego zgodziłby się usunąć ze swojej pamięci wszystkie wspomnienia. Jeszcze nie wie, że cierpienie zamieni się wtedy w koszmar. I nie wie, że ten koszmar już się zaczął. Na drzwiach swojego mieszkania widzi inne nazwisko, klucze nie pasują do zamka, a otwiera kobieta w ciąży. To jego żona, która zginęła kilka tygodni wcześniej Marc Lucas jest człowiekiem, którego nie ma i nigdy nie było. Chociaż istnieje i nadal pamięta. Ale tego też przestanie być pewny

Świat realny jest o wiele bardziej okrutny, niż potrafi ą to wymyślić autorzy thrillerów. Bardzo często w swoich powieściach wręcz łagodzę rzeczywistość, żeby czytelnik był w stanie mi uwierzyć

Sebastian Fitzek w wywiadzie dla Wydawnictwa AMBER

SEBASTIAN FITZEK autor nr 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych. Napisał już 14 powieści. Wszystkie przez wiele miesięcy utrzymują się na topie list bestsellerów. Nawet na zdominowanych przez anglojęzycznych autorów rynkach Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych Sebastian Fitzek jest jedynym, oprócz Szwedów, zagranicznym pisarzem, który regularnie zajmuje czołowe miejsca wśród najpopularniejszych autorów thrillerów psychologicznych. Odprysk w Niemczech został sprzedany w prawie 600 tysiącach egzemplarzy, a prawa wydawnicze zakupiono w 13 krajach. Trwają rozmowy z producentami filmowymi.

Najsławniejszy bestseller autora Pasażera 23 uznany przez The Sunday Times za jeden z 10 najwybitniejszych thrillerów ostatnich pięciu lat Wydany w marcu Pasażer 23 w tym samym miesiącu trafi ł na 1. miejsce listy bestsellerów empik.com w kategorii Kryminał. Po dziesięciu dniach sprzedaży konieczny był dodruk. Po 3 tygodniach był w top 40 Empiku. W Niemczech przez 20 tygodni był w top 10 listy bestsellerów Der Spiegel.

Sebastian Fitzek to najgorętsze nazwisko niemieckiego thrillera psychologicznego. Jako jeden z naprawdę nielicznych skutecznie konkuruje ze skandynawską falą kryminałów. W dodatku zasłużenie. Piotr Bratkowski Newsweek Polska

Informacje dodatkowe o Odprysk Audiobook:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
ISBN: b.d
Czas trwania: 11h 30 min min.
Czyta: Piotr Grabowski

Przeczytane:2017-05-23, Ocena: 1, Przeczytałam, 120/2017, Audiobook,
Terapia
Sebastian Fitzek0
Okładka ksiązki - Terapia

Sebastian Fitzek urodził się w 1971 roku w Berlinie. Obecnie pracuje jako dziennikarz i doradca medialny. Jest twórcą programów radiowych i telewizyjnych...

Odłamek
Sebastian Fitzek0
Okładka ksiązki - Odłamek

Marc Lucas doświadcza strasznego cierpienia: w wypadku samochodowym, który sam spowodował, ginie jego żona, a wraz z nią nienarodzone dziecko. Odłamek...

Forget Me Not
Julie Soto