Opis ksiązki
Kup Teraz

Opętanie

Ocena ( 3 osoby )
6.0
Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2011-01-01
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788362343454
Liczba stron: 366
Dodał/a książkę:dona
Mira Gallier zajmuje się renowacją witraży. Próbuje ułożyć sobie życie po stracie ukochanego męża, który zaginął podczas huraganu Katrina. Wydaje się, że po latach cierpienia niewiele brakuje, żeby odzyskała wreszcie spokój ducha. Ale życie Miry znowu rozpada się na kawałki, kiedy ktoś niszczy w kościele odnowione przez nią witraże, a ksiądz pada ofiarą brutalnego zabójstwa. Ktoś włamuje się do jej domu, a ona sama zaczyna odczuwać obecność swojego męża: czuje zapach jego balsamu po goleniu, słyszy go przez telefon albo znajduje wgłębienie w poduszce na jego łóżku. Tymczasem miastem wstrząsa seria kolejnych morderstw. W miarę jak liczba ofiar rośnie, Mira staje się jedną z głównych podejrzanych. Do Nowego Orleanu wraca Connor Scott, przyjaciel sprzed lat, który porusza serce witrażystki. Detektyw Spencer Malone podąża śladami psychopatycznego zabójcy.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
nika_190 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-05-17, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Świetna książka wywołująca dreszczyk emocji, trudno się od niej oderwać. Historia w niej zawarta jest niesamowicie intrygująca, każda kolejna strona dostarcza czytelnikowi jeszcze więcej nowych wrażeń. Koniec historii nieodgadniony do ostatniej chwili. Godna polecenia.
anulka1312 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-05-10, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,Mam,
Mira straciła męża sześć lat temu,podczas huraganu Katrina. Poczucie winy i tęsknota za mężem sprawiły,że nie może ułożyć sobie życia. Nagle wokół niej zaczynają ginąć ludzie i Mira staje się jedną z podejrzanych. Pojawia się w jej życiu przyjaciel sprzed lat. Do jej domu dostaje się intruz- a może to jej mąż?Może nie zginął? Mira ma wrażenie,że traci zmysły. Nie wie już co jest faktem a co fikcją. Czy jej mąż żyje? Czy stary przyjaciel to morderca? A może jej psychiatra spiskuje przeciwko niej? Wszyscy zachowują się podejrzanie.
Bardzo dobrze napisany thriller,akcja galopuje ze strony na stronę. Trzyma w napięciu i pomimo tego,że dużo wcześniej domyśliłam się KTO, nie zepsuło mi to radości czytania. Polecam.
Eli1605 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
dayna15 Linia koment
Przeczytane:2013-11-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,z_Przeczytałam 2013 (112),
ja_rus Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów