Opowieści ze studia jogi

Ciepła, pełna humoru i nadziei historia babskiej przyjaźni, która jak joga leczy duszę Powieść wydana w 12 krajach i ekranizowana Tu odkłada się na bok codzienne troski, rozwija się matę i ćwiczy w sztuce pomyślności, zaczynania na nowo i przyjaźni. Katherine przeszła w życiu swoje, teraz pracuje i wszystko byłoby ok, gdyby nie brak drugiej połowy. I chyba właśnie ją znalazła, musi tylko się bardzo starać, żeby znów czegoś nie zepsuć. Stephanie najpierw rozstała się z facetem, potem zainwestowała wszystko w ekranizację ukochanej powieści i skończyło się klapą. Imani, do niedawna szczęśliwa żona i wzięta aktorka, dotknął cios, po którym przestała grać. Graciela dopiero zaczyna karierę, walczy, żeby się wybić jako tancerka - i słono za to płaci. Cztery kobiety, zagubione, załamane, stojące na przed ważnymi decyzjami. Joga ma im pomóc uporać się ze stresem, lękiem, przygnębieniem. Ale to nie joga, a jej instruktorka, troskliwa i serdeczna Lee pomaga każdej z nich odzyskać kontrolę nad ciałem a może i nad życiem. Nie potrafi tylko pomóc samej sobie... Lecz od czego są przyjaciółki?

Informacje dodatkowe o Opowieści ze studia jogi:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-02-14
ISBN: 978-83-241-4186-9

Kup książkę Opowieści ze studia jogi

Opowieści ze studia jogi - opinie o książce

Opowieść o poszukiwaniu sensu, spokoju, siebie. Katherine,Stephanie, Imani, Graciela mają swoje problemy, życiowe rozterki i jedną potrzebę...chcą odnaleźć w tym wszystkim siebie, wiedzieć co robić dalej, chcą zostawić swoje problemy w tyle i dać sobie szansę na szczęście, na nowe życie.Rozwiązaniem okazuję się joga i instruktora Lee, która okazuje się dla każdej z nich ratunkiem, choć dla każdej w innej formie. Joga pozwala im odzyskać kontrolę nad ciałem i nad życiem. Opowieść utrzymana w ciepłym klimacie,dobrze się ją czyta. Nie jest przesycona jogą, jej filozofią i nie skupia się na opisach asan, co jest dużym plusem tej opowieści.Uświadamia raczej, że czasem warto nieco zwolnić i spojrzeć na wszystko z nieco innej perspektywy niż dotychczas. Ciepła, wywołująca momentami uśmiech,budząca refleksje i zachęcająca do spróbowania swoich sił na macie. Polecam bo spędziłam miłe chwile nad jej lekturą.
Avatar użytkownika - moniapili
moniapili
Przeczytane:2014-09-20, Ocena: 5, Przeczytałam,
Sięgając po tę książkę miałam do jogi stosunek ambiwalentny, po jej przeczytaniu postanowiłam bliżej poznać filozofię jogi i zacząć ćwiczyć. Po prostu przeczytajcie :)