Okładka - Ozdoby z kamieni

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: 2007
Kategoria: Inne
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
"Piękno zaklęte w kamieniuZ dalekich wypraw i krótkich spacerów, z zapomnianych ścieżek dzieciństwa - zewsząd przywozimy najróżniejsze kamienie, małe i duże, płaskie, okrągłe albo całkiem nieregularne, szare, białe, beżowe lub czarne? Kładziemy je gdzieś na pamiątkę i powoli o nich zapominamy?A przecież z kamieni można wyczarować niemal wszystko - od abstrakcyjnych kompozycji do konkretnych przedmiotów użytecznych. Dekoracje te przypominają nam beztroskie wakacyjne chwile, nurkowanie w morzu i długie spacery po plaży w poszukiwaniu odpowiednich kamyków. Nasze kamienne skarby dzięki kolorowym farbom i naklejkom zmienią się w niezwykłe dzieła sztuki. Tworzenie z nich najrozmaitszych ozdób to przygoda, zabawa i przyjemność. Dzięki czystej formie i elegancji kształtów kamienie harmonijnie ozdobią każde wnętrze i wniosą doń nietypowy, osobisty akcent. Smukły świecznik, etniczny naszyjnik, szachy czy ogródek zen ? to tylko niektóre spośród 25 propozycji, równie wyszukanych, co nowoczesnych. "
Okładka - Ozdoby z kamieni Dekorowanie ciast
Veronika Stadler