Opis ksiązki
Kup Teraz

Paddington się krząta

Ocena ( 0 )
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2009-09-24
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-240-1262-6
Liczba stron: 144
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Paddington się krząta
Nowa, piąta już książka z serii klasycznych przygód misia Paddingtona. Tak, miś Paddington naprawdę się krząta w domu państwa Brown, dzięki czemu zwykłe domowe zdarzenia nabierają wymiaru ciekawych przygód. Miś bardzo się stara i nawet czyszczenie komina nie jest dla niego straszne. Potem wystarczy się tylko umyć... Zwiedzanie fabryki marmolady i wyprawa do Muzeum Figur Woskowych dostarczą nie mniej mocnych wrażeń. Kolejny tom w serii przygód misia Paddingtona ukazuje się w nowym przekładzie Michała Rusinka. Wraz z premierą nowej książki we wrześniu wystartuje serwis edukacyjny do nauki języka angielskiego z Misiem Paddingtonem. Serwis, pomyślany z myślą o najmłodszych, będzie okazją zarówno do nauki, jak i świetnej zabawy. Tej jesieni Miś Paddington zagości w Polsce również w postaci gadżetów. Misie i kubki będą niewątpliwą frajdą dla prawdziwych fanów nietypowego niedźwiadka.
Recenzja
SiM Linia koment
Na półkach:

Czasami na rynku księgarskim pojawiają się książki, których już kilka lat później właściwie nie da się czytać. Na szczęście nie należy do tej grupy cykl książek Michaela Bonda, opowiadający o przygodach pociesznego Paddingtona – niedźwiadka z mrocznych zakątków Peru.

 

Opublikowaną niedawno książkę „Paddington się krząta” nie tylko czyta się z ogromną przyjemnością, ale też można powracać do niej wielokrotnie, przypominając sobie kolejne przezabawne epizody z życia niedźwiadka. Tematyka opowieści zebranych w zbiorku „Paddington się krząta” mocno związana jest z pracami domowymi

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Inka Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów