Padniesz trupem, ślicznotko

Najnowszy bestseller autorki Żon z Hollywood sporządzony według sprawdzonej formuły: piękni, młodzi i bogaci uwikłani w rodzinne intrygi, zbrodnię, zemstę i seks. "Padniesz trupem, ślicznotko". Anonimowe liściki o tej treści zwiastują początek nowych kłopotów pięknej Lucky, do niedawna właścicielki hollywoodzkiego studia filmowego, nieodrodnej córki pozbawionego skrupułów magnata Gina Santangelo.

Informacje dodatkowe o Padniesz trupem, ślicznotko:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7359-846-1

Kup książkę Padniesz trupem, ślicznotko

Padniesz trupem, ślicznotko - opinie o książce

Avatar użytkownika - basiekgo
basiekgo
Przeczytane:2014-11-30, Ocena: 5, Przeczytałam,
Anonimowe liściki padniesz trupem ślicznotko zwiastują początek nowych kłopotów pięknej Lucky, nieodrodnej córki pozbawionego skrupułów magnata Gina Santangelo. Starsza, bardziej doświadczona i mądrzejsza, powraca do Las Vegas w wielkim stylu, budując tam kosztem setek milionów dolarów ogromny kompleks hotelowy. Śmiertelni wrogowie rodu Santangelo, Bonnatti, szykują zemstę, chcąc odebrać Lucky wszystko, co dla niej najcenniejsze - majątek, osobiste szczęście i rodzinę. Wykonawcą wendety jest nieślubny wnuk Franceski Bonnatti, Anthony Bonar. Bezwzględny, nie cofający się przed morderstwem handlarz narkotykami, brutalny, zazdrosny mąż, który zmienia kochanki jak rękawiczki. Dodatkowo Lucky musi borykać się ze sprawiającą kłopoty wychowawcze szesnastoletnią córką Max. Zbuntowana nastolatka właśnie ten moment wybrała, by umówić się z nieznajomym, niebezpiecznym świrem, którego poznała za pośrednictwem internetu.
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2015-04-17, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bożyszcze tłumów
Jackie Collins0
Okładka ksiązki - Bożyszcze tłumów

Nikt nie zna świata amerykańskich gwiazd filmu, estrady i mody tak dobrze, jak Jackie Collins. I nikt nie potrafi opowiadać o nich z równie brutalną...

Mała dziwka
Jackie Collins0
Okładka ksiązki - Mała dziwka

Piękna Belle Svetlana, z domu Annabelle Maestro, córka pary sławnych aktorów filmowych, chlubi się tym, że bez pomocy rodziców zapewniła sobie pozycję...