Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+

Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+ pomaga rozwijać zdolności umysłowe uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej i przygotowuje ich do zdobywania wielu nowych kompetencji w formie najbardziej naturalnej dla dzieci w tym wieku, czyli podczas wspólnej zabawy!

Pakiet zawiera:

Poradnik dla opiekunów z konkretnymi wskazówkami doświadczonego psychologa, jak rozwijać koncentrację, spostrzegawczość i pamięć u dzieci w wieku wczesnoszkolnym, a także 28 różnorodnych ćwiczeń wspierających rozwój umysłowy uczniów.

- 104 zagadki, które doskonalą umiejętność myślenia logicznego i koncentracji, a ponadto pozwalają szybko sprawdzić rozwiązanie na odwrocie karty. Atrakcyjne ilustracje uzupełniają treść edukacyjną i rozwijają wyboraźnię.

- 15 zmywalnych kart z inspirującymi zadaniami, które ćwiczą grafomotorykę ręki (rysowanie po śladzie), kreatywność (przez twórcze uzupełnianie ilustracji) oraz w atrakcyjny sposób uzupełniają naukę pisania w szkole.

- GRATIS suchościeralny flamaster - pisz, rysuj, zmazuj, poprawiaj!

Dzięki urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zaproponowanym w pakiecie można rozwijać wszystkie sfery dziecięcej aktywności i proponować uczniom zadania o różnym stopniu trudności, dostosowane do ich możliwości i zainteresowań.

Informacje dodatkowe o Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2015-06-29
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+

Pakiet Zabawy logiczne dla ucznia 6+ - opinie o książce

Ex- Srebrna 4"Odwagi i nadziei"
Praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Ex- Srebrna 4"Odwagi i nadziei"

To wyjątkowo dobrany zbiór myśli na temat cichej siły, potrzebnej w trudnych chwilach. Wobec braku stabilności trzeba nam iść naprzód, stawić czoła strachowi...

Instrumenty zarządzania logistycznego
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Instrumenty zarządzania logistycznego

Jednym ze źródeł przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw na rynku jest sprawne zarządzanie logistyczne. W związku z tym specjaliści w dziedzinie logistyki...

Forget Me Not
Julie Soto