Okładka książki - Pamiętniki Wampirów 3. Szał

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: AgnSz

Obaj są wampirami. Obaj kochają tę samą dziewczynę. I chociaż się nienawidzą, muszą połączyć siły, by ją ocalić. Elena: uległa mrocznej przemianie, która kiedyś tak ją przerażała. Stefano: zrozpaczony po stracie Eleny postanowił zakończyć bratobójczą walkę. Lecz teraz uświadamia sobie, że Damon nie jest jego jedynym wrogiem. Damon: wreszcie zdobył Elenę. Czy zapomni o zemście na Stefano, by wspólnie stawić czoło groźbie, równie zabójczej jak blask słońca?

Avatar użytkownika - Lady_Mary
Lady_Mary
Przeczytane:2016-06-20, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki w 2016 roku :),
Tom trzeci sagi o wampirach :)
Avatar użytkownika - kinia1699
kinia1699
Przeczytane:2015-12-05, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2015,
Szał to 3 tom wspaniałej serii Pamiętniki Wampirów. W tej części Elena budzi się jako wampir. Na jaw wychodzą nowe fakty. Polecam :)
Avatar użytkownika - Arvena
Arvena
Przeczytane:2013-12-03, Ocena: 4, Przeczytałem, Wyzwanie - Pióro i Pazur,
Spodziewałam się jednak czegoś więcej... Pomimo lekkiego zawodu książka jest dobra, fajnie się ją czyta, pochłania czytelnika. Zakończenie jest zaskakujące, niby koniec a jednak początek.
Avatar użytkownika - mirabell3012
mirabell3012
Przeczytane:2013-10-11, Ocena: 4, Przeczytałem,
Bardzo słaba część.Praktycznie żadnej trzymającej w napięciu akcji.Większość książki to same dialogi,snucie domysłów i obmyślanie planów a cała historia o Elenie i dwóch wampirach kończy się inaczej niż oczekiwałby czytelnik.
Szkoda, że takie krótkie są te książki :( Chętnie przeczytam więcej!
Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2011-08-23, Ocena: 6, Przeczytałem,
Właśnie dzisiaj skończyłam czytać. Ten tomik kończy się tak, jakby miał nastąpić już definitywnie The End. Gdyby nie to, że wiem że kolejne tomy są, to pomyślałabym, że to smutny koniec.
Avatar użytkownika - agaj100
agaj100
Przeczytane:2010-12-16, Ocena: 6, Przeczytałem,
Książka, jak pozostałe z serii, bardzo wciąga
Avatar użytkownika -

Przeczytane:, Ocena: 6,
Wszystko jest takie mroczne. Bardzo spodobało mi się sposób, w jaki rozwijała się cała akcja. Tak, jak w poprzedniej części - minusem jest to, że książka jest za krótka.
Avatar użytkownika -

Przeczytane:, Ocena: 4,
fajne aczkolwiek za malo dokladnych opisow sytuacji
Avatar użytkownika - Geronimo26
Geronimo26
Przeczytane:2010-08-06, Przeczytałem, Mam,
Bardzo ciekawa i wciągająca książka-polecam!
lubię te klimaty
Jak do tej pory jest to dla mnie najlepsza część Pamiętników. Nie mogę się doczekać, aby dorwać się do następnej części :) Polecam każdemu kto lubi wampirze historie :)
Świat nocy. Tom 1
Smith L.J0
Okładka ksiązki - Świat nocy. Tom 1

Miłość nigdy nie była tak niebezpieczna... Wampiry, wilkołaki, czarownicy, zmiennokształtni - są wśród nas, choć o tym nie wiemy.Należą do świata...

Pamiętniki Wampirów 3. Szał
Smith L.J0